17:30

TŘEBÍVLICE

HŘIŠTĚ TŘEBÍVLICE

A K T U Á L N Í    I N F O R M A C E

Drama se štastným koncem se odehrálo v 1 kole poháru ústeckého hejtmana.Naši borci hráli vůbec v tomto složení své první utkání na polovině hříště a díky obrovské bojovnosti si vybojovali postup do 2 kola.Neštěmický borci působili sehranějším dojmem a vytvářeli si i šance,které však pochytal výborný Jarda Kovařík.Neštěmická obrana však měla také velké potíže a to zejména s kapitánem Rendou Havlem a záložníkem Lukášem Kouteckým.Oba hráči si počínali velmi dobře hlavně v soubojích 1na 1.Ve 22 a 24minutě jsme pak  inkasovali 2 rychlé branky.Ve 27m snížil po pěkné inviduální akci a přesnou střelou k tyči Havel 1:2.2 poločas začal naší velkou nekoncentrovaností kdy jsme po naší špatné rozehrávce inkasovali po pár vteřinách gol na 1:3.Šance se střídali na obou stránách,ale oba golmani měli svůj den.Velké šance měli Brejcha Koutecký a Havel,který nastřelil břevno.Utkání spělo ke konci a 2 minuty před koncem už nám asi ani nevěřili skvěle fandící rodiče.Pak však přišel fantastický závěr.Po akci Koutecký,Deus se trefil Renda Havel 2:3 a dal nám malinkou naději.Riskovali jsme a do branky šla chytat Jája Kubíková.Na hrot jsme vysunuli hrdinu utkání Járu Kovaříka který po pár vteřinách odvážně pronikl středem a střelou k tyči vyrovnal.Euforie byla obrovská a bylo poznat jak si na penalty věříme.

1.kope Lukáš Koutecký a s přehledem proměnuje 1:0 ,Jarda Kovařík vzápětí chytá!Marcel Deus s ledovým klidem dává na 2:O.Kovařík vzápětí skvělým zákrokem deptá nervy neštěmických hráčů.Havel s velkým štěstím dává na 3:0 a už jsme blizoučko postupu.Hostující hráč vzápětí střílí  vedle a radost kluků a našich fandů je obrovská.Musím pochválit všechy hráče za obrovskou bojovnost vůli a nasazení.Postup do dalšího kola je pro všechny zaslouženou odměnou.Ještě větší radost nám s kolegou Kunertem dělají velké pokroky hráčů.Třeba Míša Světinský a Pavel Rokoš se lepší trénink od tréninku.Dnes dobře zahráli i hráči  přípravky Mirek Vlašič a Eliška Kuchařová,2 půli podal výborný výkon i Vojta Lukeš,ale budu se opakovat že všichni si dnes zaslouží 1 za bojovnost.V dalším kole hostíme silný tým Litoměřic a v případě postupu by přijely do Lovosic Teplice.(šeftrenér mládeže Marčaník)Sestava Kovařík-Rokoš Lukeš Světinský-Majer Deus L.Koutecký-Havel-(Brejcha,Kuchařová,M.Vlašič,Kubíková)   ASK Lovosice -Neštěmice B 3-3(1-2) na  penalty 3:0branky Havel 2,Kovařík,-penalty Koutecký,Deus,Havel

PARTNEŘI FK ASK LOVOSICE - DĚKUJEME ZA PODPORU!