KLENEČ

UMT LOVOSICE

A K T U Á L N Í    I N F O R M A C E

FK Česká Kamenice – ASK Lovosice 1:2p

Od začátku utkání nám dělala problémy tvrdá hra soupeře, s kterou jsme se těžko vyrovnávali po celé utkání. Někdy až za hranicí pravidel, o tom by mohl vyprávět Culek, který přišel o 2 zuby. V 11. minutě jsme se ujali vedení Markem Kočiny, když se k němu odrazil míč po standardní situaci a on ho pohotově po zemi uklidil k tyčce. Další šance jsme nedokázali dotáhnout ke vstřelení branky, i proto domácí hráči vycítili šanci bodovat. Po chybách naši obrany se dostali ke dvěma pokutovým kopům. První po faulu Vochomůrky ve 20. minutě, naštěstí pro nás domácí hráč netrefil branku. Další přišla těsně před odchodem do kabin
ve 44. minutě po střetu domácího útočníka se Šafránkem, tu se jim už podařilo proměnit a poločas byl 1:1.

Ve druhém poločase už hra moc krásy nepřinesla, za zmínku z naši strany stojí gólová hlavička Vochomůrky, kterou bravurně zneškodnil domácí brankář. A sto procentní šance Baboráka, který byl sám před brankářem v pokutovém území, ale netrefil ani branku. V penaltovém rozstřelu se opět vyznamenal Šafránek, když zneškodnil hned první dvě penalty Kamenice.

Po průběhu utkání 2 body bereme, kdyby takto bojovně hrála Kamenice všechny zápasy, určitě by tolika bodů nerozdala.

Branka: Kočina

Sestava: Šafránek, Drbal, Vochomůrka, Suchý, Durček, Krpeš, Kočina, Zdvořák, Baborák (67´Hušek), Culek (67´Kovařík), Espinosa.

Pokutové kopy:Vochomůrka, Espinosa, Kovařík, Hušek - nedal, Kočina

PARTNEŘI FK ASK LOVOSICE - DĚKUJEME ZA PODPORU!