18:00

KLENEČ

UMT LOVOSICE

A K T U Á L N Í    I N F O R M A C E

ASK Lovosice B - M. Žernoseky 2:1(1:0) 25.2.2018. a 4.3.2018. ASK Lovosice B - Litoměřice C 2:0

M. Žernoseky hrající na špičce B.třídy na nás vyrukovaly s trojicí útočníků, což nám z počátku dělalo problémy.Hosté si vytvořili i první šanci,ale v 15m.střílel jejich hráč z malého vápna vysoko nad branku Šafránka.Po 20 m.jsme se i díky aktivnímu Podrazilovi začali prosazovat i my. A sám Podrazil ve 33m. pěknou střelou otevřel skóre utkání.

V druhém poločase jsme byli aktivnější a sólo Krejčího zastavil domácí obránce až v p.ú.za cenu faulu.Krpeš penaltu v 67m.bezpečně proměnil 2:0.Od toho momentu se zápas zlomil  v náš prospěch.Havránek,Podrazil a Červenka však své velké šance nevyužili a soupeř nás zato potrestal v závěru snížením na 2:1.

Sestava -Šafránek-Stašek Zimák Poláček Hruza-Červenka Krpeš Richter Krejčí-Podrazil Havránek-Wald

4.3.2018.Lovosice B-Litoměřice C 2:0

S vedoucím celkem OP litoměřicka se hrál pohledný a rychlý fotbal.Hosté byli v 1 půli lepším týmem a zlobil nás hlavně útočník s č.13.Ve druhé půli jsme se zlepšili a v 47 m. po rohovém kopu Červenky se krásně prosadil hlavou Podrazil 1-0.V obranných řadách si naše dorostenecké posily Vlašič(2001) a Havel(2002) počínali jako staří mazáci a v 69 m.jsme po rychlém protiútoku a nezištné přihrávky Červenky dali Havránkem další gól 2:0.Hra se přelévala na obě strany a v 80m.nás podržel výborný Šafránek.Všem hráčům chceme poděkovat za nasazení a přístup k utkání.Ve čtvrtek 8.3. se utkáme od 18 h30m v dalším PU s celkem Pokratic. V neděli 11.3.hostíme opět doma na UMT v 16h30m tým z Čížkovic.

Sestava-Šafránek-Stašek Vlašič Zimák Havel-Červenka Podrazil Krpeš  Wald-Havránek Přeučil-Stejskal

PARTNEŘI FK ASK LOVOSICE - DĚKUJEME ZA PODPORU!