Ve druhém jarním kole jsme na našem hřišti přivítali TJ. Mojžíř. Tedy mužstvo, které bylo na čtvrtém místě tabulky a to jeden bod před námi. Od začátku utkání jsme dobře kombinovali a hned v šesté minutě otevřeli skóre utkání. To V. Kroupa si zatáhl míč po lajně a přesným centrem za obranu našel Marčaníka který překonal golmana hostí 1:0 . Druhá branka padla v 16 minutě, to když si oba aktéři vyměnili pozice. Marčaník si potáhl míč a přesným centrem na zadní tyč, našel Kroupu který hlavou zvýšil na 2:0. Nedáš, dostaneš se naplnilo ve 40 minutě. Po pěkné akci sám před brankářem hostí nedal D. Walter a do otevřené obrany hosté snižují z pokutového kopu 2:1 . Druhý poločas jsme už v 50 minutě přidali třetí branku utkání. Kdo jiný než V. Kroupa přesnou přihrávkou našel M. Waltera který upravil na 3:1 . O minutu později přidal další branku v utkání Marčaník. Po špatné rozehrávce hostujicího golmana 4:1. Konečnou podobu výsledku přidal M. Walter, po přihrávce Kroupy 5:1

Stejskal- Kozák,( 75. Zdvořák ) Záruba, Neruda, Kuchař, ( 46. Oros I. ), Kroupa, B. Oros, ( 65. Havel ) M. Walter, Rotbauer, D. Walter, Marčanik