26.4.2024

17:30

M. ŽERNOSEKY

A K T U Á L N Í    I N F O R M A C E

Mostecko-Lovosice 2:1(2:1) Do přátelského utání s Mosteckem jsme vstoupili ze zbytečným respektem a v prvních 15 minutách nás domácí jasně přehrávali.Inkasovali jsme už ve 2 minutě kdy po neštastné ruce Kouteckého proměnili domácí penaltu.1-0.Od 15 minuty se naši vyrovnali s rychlým a důrazným soupeřem a hrál se velmi dobrý vyrovnaný zápas.Dvě obrovské šance neproměnil Oncirk,ale v 31 minutě vyrovnal z rohu Herold.Těsně před půlkou šli do vedení domácí po standartce a dorážce z malého vápna.I v druhé půlce se hrál velmi dobrý zápas z obou stran.Několikrát nás podržel Kozák,ale šancí jsme si vytvořili víc a to zejméne v posledních 20 minutách.Zubatý nastřelil tyč,Herold a Anderle stříleli vedle a výborně hrajícího Margetína vychytal golman.3 minuty před koncem byl v tutovce CHládek,ale místo střeli volil přihrávku.V poslední minutě pak Chládek propálil Kovaříka v brance Mostu,ale ten ještě stačil zachytit míč na brankové čáře.Škoda kluci předvedli výborný výkon a remízu si zasloužili. Mužstvo výborně pracuje v zimní pauze a jde výkonostně nahoru.Navíc je hodně perspektivní. Do utkání jsme nasadili Herolda a Margetína (99) oba dva poctivě pracují, absolvovali všechny tréninky a jdou všem příkladem. Dále máme jen dva hráče r.2000 a ostatní jsou 2001,2002, 2003. Všichni hráči si zahráli minimálně 40 minut a musíme je pochválit za obrovskou bojovnost i herní kvalitu. Sestava Kozák-Koutecký Vlašič Svoboda Peták-Margetín Chládek Pokorný Herold-Zubatý Oncirk-Wald,,Guidetti,Dufek,Anderle + 1 posila(tento týden zaregisrována v našem týmu) Trenéři Marčaník,Wald,Anderle,Vedoucí mužstva Anderlová. Chyběli Schejbal,Rainer,Šulc,Deny,Alt,Reif(nemoc,zranění,hory) Blažek,Brejcha(nezvěstný)

Lovosice-Koštany 1:2 (1:1) Branka Oncirk. Už jako jistý vítěz skupiny B jsme ztratili první body. I přes prohru musíme kluky pochválit. Samozřejmně byla znát únava z utkání z Mostu a herně to bylo znaší strany mnohem slabší. Kluci přes to bojovali až do konce a jen špatná koncovka nás připravila o čistý štít. Vyzdvihnout musíme stopéry Vlašiče a Svobodu. Oba zopakovali výborný výkon z Mostu a jako jediný odehráli v obou utkáních všechny minuty. Sestava-Kozák (41m. Kovařík) Margetín Vlašič Svoboda Peták-Anderle Wald Chládek Herold-Zubatý Oncirk-Dufek,Pokorný,Šulc,Denny,Koutecký)

Program - 6.2. pondělí volno,úterý Fitcentrum Sarajevo,středa UMT od 17h,pátek UMT.Víkend Pu v jednání.

PARTNEŘI FK ASK LOVOSICE - DĚKUJEME ZA PODPORU!