ASK Lovosice U19-Proboštov 2-1n.p.(1-1) branka Oncirk(Margetín)

Do hry už nás posílil po zranění Vlašič a poprvé se objevil v sestavě Tomáš Oncirk.Oba hráči přispěli velkou měrou k zisku 2 bodů s výborným Proboštovem.Naopak se nám při rozvičení zranil Peták a mimo hru ještě máme dalších 5 hráčů.(Bereš,Schejbal zranění,Sloboda,Šulc  +jedna posila dovolená).Do utkání jsme vstoupili aktivně a v 1m.neproměnil tutovku Zubatý. Vedení jsme se ujali v 5 minutě Oncirkem,který s přehledem zužitkoval šikovné prostrčení od Luise.Další velkou šanci prováhal v 10 minutě Herold.Proboštov však přebíral iniciativu a přehrával nás kombinačně.Vytvořil si však jedinou velkou šanci kterou skvěle zneškodnil spolehlivý Kozák.V závěru poločasu jsme zbytečně inkasovali.3 naši hráči přestali hrát a reklamovali míč v zámezí.Hosté nás za to potrestali.Ve 2 poločase pokračoval Proboštov ve velmi dobré kombinační hře.Naši pozorně bránili a vyráželi do rychlých protiútoků.Slavným se mohl stát Pepa Zuch(r.2002) ktrerý zcela sám po krásném centru Zubatého hlavičkoval z malého vápna jen do golmana.V 75 m.jsme museli střídat pro vyčerpání vynikajicího stopéra Vlašiče.V závěrečném náporu hostů jsme se dostali do brejku a výhru za 3 body měl v nastavení na noze Herold.V poslední chvíli mu jeho střelu zblokoval stopér hostí.

Penalty Hosté O-1,Zubatý nedal,Kozák chytá,Válek 1-1,Hosté 1-2,Herold 2-2,Kozák chytá,Koutecký 3-2,hosté 3-3,Margetín rozhoduje 3-4.

Sestava-Kozák Koutecký Sloboda Vlašič Dufek-Margetín Chládek Válek Herold-Oncirk Zubatý(Zuch,Pokorný,Wald,Anderle) Nejlepší hráč Vlašič.Musíme dnes pochválit celý tým.Hodně nám pomohl návrat Oncirka a Vlašiče do sestavy.Výborně zahrál Koutecký a Chládek,ale od Kozáka hrálo celé mužstvo týmově a odměnou jsou 2 body s výborně hrajícím Proboštovem.

ASK Lovosice U17-Proboštov 2-6 branky Zubatý 2x(Anderle,Havel) Proboštov byl v 1 poločase jasně lepší a vytvořil si náskok.Nám se oproti minulým utkáním nedařilo nic.Ve 2 půli snižil Zubatý a převzali jsme iniciativu.Hloupá chyba nás stála opět 3 brankové manko.Kluci to však nezabalili a kanonýr Zubatý se trefil pohotově levačkou.O chvilku později po akci Zubatého promáchl v obrovské  šanci Pavlas.V závěru jsme 2x inkasovali.Po velmi dobrých výkonech byl pro nás 1 poločas velkým zklamáním.Ve 2 poločase kluci hodně přidali,ale na dnes lepší Proboštov to nestačilo.Pochválit za výkon můžu dnes jen Doležala,Pokorného,Zubatého a Havla.Ostatní zahráli pod svůj standart.

sestava-Koutecký(41m.Šírek) Rokoš Rambousek Doležal Havel-Stejskal Wald Pokorný Anderle-Zuch Pavlas(Oncirk,Dufek,Denny,Šírek,Zubatý,