17:30

TŘEBÍVLICE

HŘIŠTĚ TŘEBÍVLICE

A K T U Á L N Í    I N F O R M A C E

Lovosice-Bílina 4:2(1:1) branky Chládek2x,Sloboda,Oncirk.Asistence Zubatý 3x,Oncirk

Na hlavním hřišti jsme se hledali prvních 10 minut.Poté jsme byli po celé utkání lepším týmem a jen díky žalostné koncovce neodjela Blina s mnohem větším přídělem.Jen v 1 poločase šel  dvákrát sám na branku Válek,ale střílel jen do golmana.Zubatý vystihl malou domu,ale po kličce golmanovi mu odskočil míč.Oncirk přehazoval golmana,ale jasnému golu zabránilo břevno.Další břevno přišlo po střele Zucha a dvakrát šel sám na golmana Herold.Jeho první šanci vychytal golman,v další střílel těsně vedle.Bílina si vypracovala šance dvě,ale výborný byl i Rambousek,který zaskočil zraněného Dana Kozáka.Dočkali jsme se až v 38m,když rychlého Oncu zastavil domácí stopér jen faulem na hranici p.území.Chládek pak zatočil míč nádherně do šibenice 1-0.V 44 m.jsme neštastně inkasovali střelou z dálky 1-1.Neštastný scenář pokračoval i ve 2 poločase.Z první akce hostů jsme prohrávali 1-2.Kluci však bojovali a šli dál za výhrou.V 49m.zahrál Zubatý střílený roh přesně do míst kam nabíhal stopér Sloboda.Marcel trefil hlavou nádherně 2-2.Do vedení nás dostal Oncirk,který po krásné ividuální akci Zubatého zakončil do  prázdné branky 3:2.Další obrovské šance jsme zahodili.Onca netrefil prázdnou branku a kapitán Válek ho o chvilku napodobil z dorážky.Pálili jsme dál  a doufali že nás to nebude mrzet.V 63m.se zastřeloval skvěle hrající Chládek.V 65m.už se Venca s přehledem trefil pravačkou.4-2.Kluky musíme pochválit za výborný výkon.Dobře pracovala obranná 4,v záloze vynikal Chládek a v útoku Zubatý s Oncou.Mrzí jen mnoho neproměněných šancí.Spoustu toho vychytal golman hostů Lukáš Chiriac.Sestava-Rambousek-Dufek Sloboda Vlašič Peták-Margetín Chládek Válek Herold-Zubatý Oncirk(Zuch,Anderle,Koutecký,Wald,Pokorný) Nejlepší hráč Zubatý Vojtěch.

Zasloužená prohra U17

Lovosice-Bílina 2-5 branky Anderle(Zuch),Zuch(Zubatý)

Naši začali proti vedoucímu týmu velmi dobře a aktivně a v 10m.po akci Zucha doklepával Anderle.Poté však vedoucí tým prokázal svou kvalitu a zaslouženě výsledek otočil na 1-4.Naději vykřesal Zuch 2-4 a chvilku na to Zubatý nastřelil břevno.Další šanci měl opět Vojta,ale nedal a Bílina rozhodla v 73 m. o zasloužené výhře.Kluky musíme pochválit za velkou bojovnost,ale v inviduálních činnostech jednotlivců děláme hlavně v defenzívě hodně chyb.Sestava-Oncirk-Malý Vlašič Svoboda Rokoš-Stejskal Zuch Wald Anderle-Pokorný Rambousek-Deus,Zubatý,Lux,Šulc,Dufek.

PARTNEŘI FK ASK LOVOSICE - DĚKUJEME ZA PODPORU!