Lovosice-Koštany 4:1 (1-0) branky Zuch 3x,Koutecký,asistence Oncirk,Zuch,Chládek,Deus.

Do utkání ZL,kde obhajujem lonské prvenství jsme vstoupili aktivně.Hlavně rychlonohý Onca dělal obraně hostů velké problémy.Ve 12 minutě utekl po pěkné uličce Pokorného obraně hostů a jeho parádní centr na brankovou čáru nemohl Pepa Zuch neproměnit 1-0.Hned poté však musel náš výborný útočník nahradit v bráně zraněného Kozáka.Hrálo se hodně útočně.Na obou stranách bylo šancí až až,ale golmani se činili.Onca měl do poločasu 2 zázračné zákroky na brankové čáře.V 44m po krásné akci vysunul Chládek Zucha který našel před opuštěnou brankou Kouteckého 2:0.Hned z rozehry šel po chybě stopéra hostů zcela sám na branku Zuch,ale golman hostů si připsal další skvělý zákrok.O další minutu později měl tutovky Chládek,ale střílel 2x jen do golmana.V 47m vysunul Chládek Zucha a ten  lobem překonal golmana 3:0.Další pěknou akci Zucha a jeho zpětnou přihrávku neproměnil v branku Venca Chládek,který mířil z malého vápna těsně vedle.V 64 m.našel Deus krásným pasem za obranu Zucha který završil Hatrick 4:0.Dalši velké šance zahodil Koutecký,Anderle i Pokorný.Skvělým zákrokem se vytáhl v 70m.Onca.V poslední minutě jsme po přetáhlém centru na zadní nechali na holičkách Oncu a pokazili mu čisté konto.Přesto musíme kluky pochválit za velké nasazení a kvalitní výkon.Onca v bráně byl suveréní,velmi dobře pracovala obranná čtyřka Havel,Vlašič,Svoboda,Peták,v záloze vynikal Chládek a v útoku Pepik Zuch.

Sestava Kozák-Havel Vlašič  Svoboda Peták-Koutecký Wald Chládek Pokorný-Oncirk Zuch( Stejskal,Anderle,Deus) Další utkání ZL sehrajeme 6.1.2018. na UMT v Lovosicích od 11h s Krupkou.(Tréninky do 22,12,2017 pouze středy pátek.) Nejlepší hráč Zuch Josef