18:00

KLENEČ

UMT LOVOSICE

A K T U Á L N Í    I N F O R M A C E

Zimní lig dorostu 3.kolo. Lovosice-Proboštov 4:0(2:0) branky Rambousek,Zubatý,Dufek,Denny.asistence Zubatý 2x,Škuthan,Pokorný

Obě mužstva neztatila do vzájemného utkání ani bod a tak se čekalo vyrovnané a kvalitní utkání.I přes velké absence v obou týmech se hrál velmi kvalitní zápas.Naši odehráli výborný první poločas.V 17 m si naběhl na prudký centr Zubatého na zadní tyč stopér Rambousek a otevřel scóre 1:0.Ve 21m. po akci Anderle Škuthan měl už Duf snadnou úlohu 2:0.Dál jsme pokračovali ve velmi dobrém výkonu,ale obrovské šance Zubatého a výborně hrajícího Anderleho  jsme neproměnili.Soupeř hrál také otevřený zápas,ale jeho pokusy s přehledem čapal suveréní Kozák.Do 2 .půlky zlepšil Proboštov agresivitu a pohyb a v úvodních 10 minutách byl lepším týmem.Kluci ,ale poté opět zapli a hrál se fotbal nahoru dolu.Obrovskou šanci spálil Škutan,který trefil po centru Stejskala z malého vápna pouze břevno.V 68 m.rozhodl utkání Vojta Zubatý.Po krásné přihrávce  za obranu od Pokorného obešel golmana hostů a do prázdné branky 3-0.V poslední minutě si naběhl na centr Zubatého Denny a nezadržitelně poslal míč k tyči.4:0.Kluky musíme za utkání velmi pochválit.Všichni bojovali nadoraz a přidali k tomu fotbalovost.I Proboštov přispěl  k velmi dobré  kvalitě utkání. v sobotu od 11h hrajem doma poslední utkání s Neštěmicema.  Z hor se nám vrátí už Onca, Chládek. k dispozici budou i Svoboda,Koutecký,Zuch.

Tabulka     1 Lovosice  3 3 0 0   14:2   9bodů

2 Proboštov 4 3 0 1   19:8   9 bodů

3 Neštěmice 3 2 0 1   14:10 6 bodů

4 Krupka     3 0 0 3     4:15  0 bodů

5 Koštany   3 0 0 3     3:19  0 bodů.