Den a noc.Po ostudném prvním poločase se U19 omluvila výkonem ve druhé půlce.

ASK Lovosice U 19- TJKrupka 7:2 (1:2)

Po Bílině jsme si asi mysleli ,že jsme všichni páni fotbalisti a Krupka se porazí sama.

Jsme rádi,že si vzali kluci naší poločasovou domluvu k srdci a ve 2.půli nahradili ostudný výkon z první půle.První půle bez pohybu,zájmu,presinku.Ve druhé kluci napadali rozehru  Krupky v 5-6 hráčích a pohybovali se jako tým.Výsledek jsme otočili po 5 minutách,ale o ten tolik nešlo jako o to aby si borci uvědomili,že přistoupit takhle k utkání prostě nejde.Hodnotit první půlku ani nejde.Všichni hráli mizerně a bez zájmu.Ve 2 pak klobouk dolů.To byl úplně jiný tým.S obrovským nasazením a touhou omluvit se našim fanouškům a sami sobě za tu hrůzu..Nejhorší hráč-všichni za 1.poločas,nejlepší hráč-všichni za 2.poločas.

Branky Válek 2x,Zubatý 2x,Zuch,Rambousek,Chládek.Asistence Válek 2x,Oncirk 2x,Chládek,Pokorný,Margetín.

Sestava-Kozák-Havel Vlašič Sloboda Peták-Margetín Chládek Válek Zuch-Oncirk Zubatý-Dufek,Rambousek,Zuch,Pokorný.

ASK Lovosice U17 - Krupka 3:1 (1:1)

Herně se nám moc nedařilo.Velmi dobrý výkon podali Svoboda,Rambousek,Doležal a nejlepší hráč utkání Schejbal.Kluci však zaslouží pochvalu za velkou bojovnost.Krupka hrála u nás vyrovnané utkání které se nám podařilo rozhodnout až v závěru. Nejlepší hráč Schejbal Max.

Branky Anderle,Schejbal,Zubatý.Asistence Zubatý,Doležal,Pokorný.

Sestava -Oncirk-Dufek Svoboda Rambousek Doležal-Stejskal Pokorný Anderle Schejbal-Zuch Rokoš-Lux,Malý,Denny,Zubatý,Chládek.