Kapitán Válek popravil 5 góly Krupku,Vojta Lukeš přijel,oblékl se,obul a nahrál na gól.

U 19 Krupka-Lovosice 3:7(2:2) branky Válek 5,Oncirk 2x, asistence Oncirk 3x,Zuch 3x,Herold.Nejlepší hráč Válek.

Sestava-Kozák-Havel Vlašič Svoboda Peták -Zuch Válek Chládek Herold-Zubatý Oncirk(Dufek,Pokorný,Anderle)

Hodnocení kapitána Válka.Po špatném poločase mě trenér vysunul do útoku a do zálohy přešel Vojta Zubatý,který zahrál výborně.5 branek jsem dal v mistrovském utkání poprvé,ale nahrávky od spoluhráčů to byly lahůdky.Pepa Zuch i Onca u mě mají malou čokoládičku.

U17-Krupka-Lovosice 3-4 n.p.Zasloužená výhra statečně bojující 17.I přes mnoho absencí a hlášeném poločasovém odjezdu kanonýra Zucha,kluci podali nadšený výkon.Mrzí zranění Anderleho,který po ukázkové kose ve vápně musel odstoupit už ve 12 m.utkání.Pozitivem je naopak Vojta Lukeš,který před rokem zakončil činnost a jel se podívat na své kamarády.Vzhledem k marodce dostal dres číslo 6,boty od Vláši a po zranění Dana odehrál 28minut 1 poločasu.Vedl si velmi dobře a jěště nahrál Zuchovi po krásné akci na druhý gól. branky Zuch 2x,Zubatý, asistence,Oncirk,Zubatý,Lukeš

Sestava-Havel( až na 3 gól paráda!) Rokoš Zubatý Dufek Deny Kiath-Stejskal Pokorný Chládek Anderle(12 m.Lukeš,41 m.Vlašič) Zuch(41m.Peták) Oncirk

penalty Chládek tyč-Krupka 0-1,Onca 1-1,Havel skvěle vyráží,Zubatý 2-1,Krupka 2-2,Pokorný 3-2,Krupka 3-3,Stejskal 4-3,Krupka přestřeluje.Nejlepší hráč Zubatý.