Oba dorosty vítězně s Krupkou

Lovosice U19-Krupka 5-0 (4-0)

V generálce nastřílel   starší dorost 8 branek Vchynicím (muži) a už v prvním poločase mohl tuto metu s přehledem vyrovnat.Hrálo se prakticky na jednu branku  a jen do 10m. spálili naši dorostenci 3 jasné tutovky.

Scóre otevřel v 16m Onca,který po zranění Jirky Vláši na předzápasovém tréninku převzal kapitánskou pásku. Ve 21m.opět Vojta Zubatý našel rozběhnutého Denise Kouteckého,který nádherným lobem překonal golmana hostů 2-0.O 2 minuty později se po přesně zahrané standartce Chládka prosadil ve pápně obránce Havel 3-0.V 34 m.Havel našel ideálně Zucha ,který s přehledem zavěsil 4-0.Další šance jsme nevyužili ale  i tak bylo o osudu utkání rozhodnuto.Druhý poločas jsme už odehráli  mnohem hůře.Kluci se uspokojili a nechali hrát i soupeře,který však nebyl v útočné fázi nebezpečný.V 85 m. se ještě prosadil po přihrávce Zucha Oncirk a uzavřel gólový účet na konečných 5:0. Trenér Wald-Kluci odehráli výborný 1 poločas,kdy mohli nastřílet mnohem víc branek.Ve druhé půlce jsme už hru jen kontrolovali.Chybělo větší nasazení.Celkově jsme však s výkonem v 1 kole spokojeni.

sestava-Kozák-Dufek Rambousek Peták Havel-Koutecký Wald Chládek Schejbal-Zubatý Oncirk(Blažek,Kiat,Zuch,Hofmann.Nejlepší hráč Oncirk.

branky Oncirk 2x,Koutecký,Havel,Zuch.Asistence Zubatý 2x,Chládek,Havel,Zuch.

Lovosice U 17- Krupka 6:2 (5:1) branky Majer Patrik 5x,Zuch.Asistence Zuch 3x,Stejskal 2x,Rambousek. Krupka odehrála vyrovnané utkání,který rozhodl ve svém 1 mistrovském utkání v dorostu kanonýr Majer,který na hřišti dominoval. Trenér Rambousek .Z obou stran se hrál pěkný kombinační fotbal.Pochválit musím žáka Petruse,který přišel vypomoc(10 hráčů dovolená). Pochvalu zaslouží i ostaní.Jak Krupka tak naši odehráli celé utkání v 11 hráčích.Rozdílem ve scóre byl výkon Patrika Majera.Nejlepší hráč Majer.