Starší a mladší dorost bodoval s Bílinou

Starší dorost porazil Bílinu na pokutové kopy,mladší rozdrtil vedoucí Bílinu.

U19 ASK Lovosice-Bílina 4:3 n.p (2-0) branky Rambousek(Zuch) 1-0,Zuch (Koutecký) 2-0,Oncirk penalta( Zuch) 3-3.

V prvním poločase jsme si krom dvougolového náaskoku vytvořili i spoustu šancí.Koutecký hlavičkoval do prázdné branky těsně nad.Po pěkné akci Chládka vychytal v další tutovce Denise výborný golman hostů.Ten zlikvidoval i další  2 obrovské šance Onci.Ve druhé půli jsme dali příležitost i dalším hráčům,navíc se nám zranil i obránce Havel.Bílina byla v druhém poločase jasně lepší a zaslouženě utkání otočila.A to nás ještě několikrát podržel Nedorost,který vystřídal v poločase Dana Kozáka.Po obdržené brance na 2-3 se kluci zvedli a po pěkné protisměrné kličce a podražení Zucha,vyrovnal z pentle Onca. penalty Zubatý 1-0,Nedorost chytá,Chládek 2-0,Nedorost chytá,Zuch 3-0,hosté 3-1,Koutecký nedal,hosté  střela vedle. Nejlepší hráč Zuch.

U 17 Lovosice -Bílina 9-0 (6-0) branky Majer 3x,Zuch 2x,Chvojka,Fún,Anderle,Stejskal.Asistence Zuch 2x,Chvojka 2x,Šírek,Majer,Anderle 2x,Stejskal,

Trenér Anderle byl velmi spokojený .Hned v začátku jsme dali vedoucímu celku soutěže  4 rychlé branky a kluci si zápas užívali.Za stavu 6-0 chytil soupeři penaltu Rambousek.V pátek nás ještě posílila Roudnice Simonem Chvojkou,který podal ve středu záložní řady velmi dobrý výkon.Nejlepší hráč  Majer Patrik.