Starší dorost porazil Most, Onca se podílel na 5.brankách.

Lovosice U 19-Most C 7:1(3:1) branky Majer 3x,Oncirk 2x,Rambousek 2x

Hosté přijeli hrát do Lovosic pěkný kombinační fotbal a přispěli ke kvalitnímu utkání.Už z rozehry jsme se skvělou kombinací dostali za zády hostující obrany a Onca po Majerově uličce s přehledem zavěsil.V 13m. utekl po křídle Onca a jeho přihrávku musel proměnit Patrik Majer 2-0.V 35m zakončil krásnou inviduélní akci Dana Anderleho opět Onca 3-0.V poslední části první půli naši kluci polevili a Most toho využil v 42m 3-1.Do druhé půlky jsme vstoupili aktivně a v 53m vymyslel Pepa Wald pro Majera ideální tutovku kterou Páta nepohrdl 4-1.O minutu později opět pláchl všem Onca a Majer se nemohl mýlit 5-1.V posledních pěti minutách jsme vysunuli na hrot Rambyho a hráli na 3 beky a útočníky.Ramby se okamžitě prosadil po pěkné přihrávce Onci a v 88m zvládl dorážku po střele Doležala do břevna. Borci si výhru a předvedenou hru opět užili a k prvenství v soutěži potřebují vyhrát v Mostě a v posledním kole v Proboštově.