DOMÁCÍ VÝHRA NAD NEŠTĚMICEMI

ASK Lovosice-FK Neštěmice 2:1(2:0)

Naši dorostenci začali utkání velkým náporem a už ve 4.minutě jsme šli do vedení. Výborný Hrabánek v brance hostů stačil ještě vyrazit střelu Oncirka, ale na dorážku Chládka už stačit nemohl.1:0.Do 15m.jsme hosty jasně přehrávali,ale poté jsme začali nakopávat míče a fotbal plakal. Do konce poločasu hrála obě mužstva prakticky bez zálohy.Z obou stran to nebyl fotbal,ale nakopávaná. Šance co jsme si z nefotbalu vytvořili pochytal v pohodě Hrabánek.Ve 40.m.jsme přidali branku navrátilcem do sestavy(zranění) Anderlem 2-0.To Zuchovu golovou střelu k tyči vytáhl Hrabánek,ale na dorážku Dana už nemohl reagovat.Ve druhé půli jsme lépe kombinovali.Šancí na pojistku jsme měli dost,ale bohužel bez efektu.Hosté ze své druhé šance v utkání snížili těsně před koncem na 2-1 Králem a uzavřeli tak brankový účet.

Dnešní utkání se nám herně moc nevyvedlo.Hlavně 30 m.v první půlce jsme jen nakopávali míče což k ničemu nevedlo.Pochválit můžem obranou čtyřku a ve druhé půlce výborného Vaška Chládka. Pozitivní je, že větší prostor dostalo na hřišti všech 17 hráčů. Příjemně překvapil Michal Světinský, který se zhostil poprvé v kariéře roli útočníka a vedl si velmi dobře. Michal mohl i po pěkné akci dát branku, ale radost mu překazil výborným zákrokem brankář hostů.

Branky: Chládek,Anderle.Asistence Oncirk,Zuch.