Vytisknout
Nadřazená kategorie: Aktuality
Kategorie: Dorost
Zobrazení: 1631
Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Strupčice -Lovosice 15-2 branky Oncirk 2x.Utkání jsme odehráli v dezolátním stavu kádru,navíc se před utkáním zranil golman Šedivý.Do branky musel zraněný Homolka.Jirku čeká brzká operace a přejeme mu co nejrychlejší návrat na trávník.Jediný hráč který si zaslouží za zápas pochvalu je Samuel Neuman(2005)

 Lovosice -Proboštov 4:0 branky Oncirk,Wald,Pokorný,Havel. poprvé v sezóně jsme nastoupili téměř kompletní a bylo to znát.Kluci proti vedoucímu Proboštovu podali výborný výkon a v utkání jasně dominovali. 

Lovosice-Žatec 2-2 penalty 4:5. Branky Chládek,Zuch. Další velmi dobrý výkon našich dorostenců.Žatec přijel na utkání se zaparkovaným autobusem a po sérii našich nepromněných šancí se ujal vedení z přímého kopu kdy se odrazil míč od našeho obránce do protipohybu brankáře.V utkání jsme soupeře dostali pod velký tlak.Neproměnili jsme penaltu a po vyrovnání z ojedinělého brejku soupeře inkasovali.Stačili už jsme pouze vyrovnat.Musíme však uznat,že soupeř má bránění zmáklé velmi kvalitně. 

Bílina-Lovosice 1-4 branky Oncirk,Anderle,Pokorný,Svoboda.Na hřišti vedoucího celku podali kluci výborný kombinační výkon a zaslouženě vyhráli. Trenér Wald byl s předvedenou hrou velmi spokojený.Velmi dobrým výkonem se prezentoval Pavel Rokoš,který nastoupil na jaře poprvé.

 Lovosice -Voš Roudnice 7:1.Branky  Oncirk 2x,Svoboda 2x,Vlašič,Pokorný,Zuch. Celé utkání jsme měli jasnou převahu.Nutno však dodat,že Voška má hodně mladý tým a celé utkání se snažila hrát ofenzivní kombinační fotbal.