V sobotu 3.3.2018 jsme se zučastnili turnaje U13 v Krásném Březně. Odjeli jsme v malém počtu hráču, z důvodu přetrvávající epidemie v klubu.

Kluci zaspali začátek tuernaje a první 2 zápasy prohráli 1-0. Ve třetím už proti suverenímu Mojžíři se konečně probudili, vždy jsme vedli a Mojžíř musel dotahovat. Konečný výsledk 3:3, škoda jen, že nás poškodil rozhodčí, který nám neuznal regulerní gól. Ve dvou posledních zápasech kluci už zvítězili.

Sestava ASK Lovosice: Dvořák, Dolejš, Fousek, Opat, Luc, Šváb, Jirásek       nahradníci: Zalabák, Trnka

Utkání ASK Lovosice: Něštěmice A  0:1, Dobřín 0:1, Mojžíř 3:3, Něštěmice B 1:0, Koštany 1:0

Umístění v turnaji:  1.Mojžíř, 2. Lovosice, 3. Koštany, 4. Něštěmice A, 5. Něštěmice B, 6. Dobřany

Tento turnaj se vcelku povedl, škoda tech prvních dvou utkání. Jinak jsme vcelku spokojeni.

Vladimír Luc

Trenér