V 15. kole KP ml. žáku jsme zajížděli na hřiště Sokola Brozany.

Čekalo nás derby na které jsme odjížděly s 8 hráči. Brozanští nás zaskočili a vedli 1-0, kluci zabojovali a do poločasu jsme otočili na 2-1. Po přestávce soupeř opět srovnal na2-2. Před koncem zápasu jsme se opět trefili a vedli 3-2. Bohužel v poslední minutě Brozanští štastně vyrovnali, a na penalty jsme vyhráli. Je to škoda, kluci byli lepší, ale nevyužili asi 5 vyloženích šancí.

Sestava ASK Lovosice--Dolejš-Dvořák                                                    Brozany--ASK Lovosice  3-3    pk.3-4

Fousek,Opat,Stejskal

Kubalík,Luc,Šváb

Jirásek