ML. žáci--18.kolo KP-U13

FK Štětí--ASK Lovosice  2-5

V posledním kole jsmě jeli na pudu FK Štětí,tento zápas pro nás nezačal dobře,asi po 10minutách jsme prohrávali 2-0.

Kluci se nevzdali, zklidnili se a začali hrát svoji hru. Do poločasu jsme srovnali na 2-2. Po přestávce naši kluci pokračovali v dobrém výkonu a 3 brankami rozhodli o našem jasném vítězství, škoda nevyužitích šancí. U mužstva se ukázala jejich síla, když zápas otočily z 2-0 na 2-5. Pochvalu si zaslouží všichni za předvedený výkon.

Sestava--ASK Lovosice--Dvořák

Fousek-Opat-Kubec