Smolný podzim A mužů

ASK Lovosice - FK Česká Kamenice 2:2 (4:2PK)

Opět nám nevyšel začátek utkání a již v 10. minutě jsme ze standardní situace prohrávali 1:0, když se hlavou trefil hostující hráč Martin Mach. Náš tým se dočkal vyrovnání na konci 1. poločasu kdy po několika slibných příležitostech vyraženou střelu Baboráka vrátil do branky hostů dobře hrající dorostenec Roman Bereš. Naše mužstvo se uklidnilo a šlo za vítězstvím, bohužel utkání opět hrubě ovlivnil nám v poslední době nepřející sudí, který po střetu našeho obránce Dominika Waltera s hostujícím útočníkem ku podivu všech ve 49 minutě vyloučil, ač se před tímto střetem jednalo o postavení mimo hru. V 10 se nám podařilo zásluhou Marka Kočiny vstřelit 2. branku. Když už se zdálo, že 3 body konečně zůstanou doma, přišla naše neoblíbená 90.minuta, hostům se zásluhou Tomáše Marka podařilo vyrovnat ze standardní situace a šlo se opět do pokutového rozstřelu. Penalty lépe zvládl náš tým, když golman Marek Šafránek chytil hned 2 ze 4.

Poděkování tentokrát patří celému týmu za výkon hlavně v 2. poločase kdy ho musel odmakat na 100%.

Branky: 10´Mach (Č.Kamenice), 45´Bereš (Lovosice), 55´Kočina (Lovosice), 90´ Marek (Č.Kamenice)

Sestava Lovosice: Šafránek, Walter, Kočina, Husar , Kovařík, Bereš, Klement, Krpeš, Baborák, Espinosa, Marčaník - střídali: Zdvořák, Herold, Neruda