Muži konečně doma naplno

ASK Lovosice - TJ Mojžíř 6:0

Před zápasem onemocněl Klement a tak se přidal již k 6 dlouhodobě zraněným hráčům. Do mužstva jsme na rychlo povolali 3 naše nadějné dorostence, 2 znich Marčaník a Suchý nastoupili dokonce v základní sestavě. Šly jsme do zápasu s taktikou přímočarého rychlého pohybu, který dělal soupeři problémy. V 10. minutě jsme mohli vést 3:0, bohužel výsledek o poločas byl pouze 1:0. Soupeř měl převahu ve středu hřiště, ale postupem času mu na našem "letišti" docházely síly a tak v 60. minutě nám Mojžíř po velké hrubce v obraně daroval 2. branku. Od té doby naše ofenzivní hra řízená Marčaníkem začla pro domácí diváky předvádět exhibici a soupeři postupně nasázela kanára. V příštím kole zajíždíme na půdu Střekova, kde chceme bodový zisk potvrdit.

Branky: Marčaník 3, Espinosa 2, Klouček                                                                                                                                          Sestava Lovosice: Šafránek, Suchý, Kočina, Husar (65´Klouček) , Kovařík, Walter, Zdvořák (60´Neruda), Krpeš, Baborák, Baborák, Espinosa (80´Stašek), Marčaník

Střelci ASK Lovosice podzim 2016: 6 - Espinosa, 5 - Marčaník, Klouček, 3 - Kočina, 2 - Klement, Vochomůrka, Baborák, 1-  Bereš, Kovařík