Muži mají za sebou 2 přípravná utkání

ASK Lovosice – TJ Sokol Domoučice 1:3 (1:1)

První zápas po dvouměsíční pauze a 2 trénincích nám vůbec nevyšel. Soupeř byl proti nám agresivnější a hlavně v útočné fázi nás vyučoval. Zápas nám ukázal, že musíme zapracovat na kondici celého mužstva. Jedinou naší branku v prvním poločase vstřelil Espinosa.

Sestava: Marek (45´Šafránek), Walter, Suchý, Kočina, Kovařík (45´Oros), Baborák, Krpeš, Zdvořák, Durček, Klouček, Espinosa (45´Neruda)

Branky:  Espinosa (Krpeš)

ASK Lovosice – SK Slaný  4:0 (1:0)

Přivítali jsme účastníka Středočeského krajského přeboru. Začátek utkání vyšel lépe hostujícímu mužstvu, kdy měl míč převážně ve svém držení. Hru jsme postupně srovnávali a ve 20. minutě po konstruktivní rozehrávce našich obránců, kdy se nebáli hrát se záložníky a doslova „vybagovali“ 5 útočných hráčů soupeře, následoval rychlý protiútok po levé straně a centr Waltera do PÚ. Bránící hráči soupeře odvrátili míč pouze na hranici PÚ, který nikým nekrytý Baborák střelou z voleje umístil přesně k tyči 1:0. Do zbytku poločasu se hrál vyrovnaný fotbal.  Na začátku druhého poločasu nás podržel brankář Šafránek, když zlikvidoval samostatný únik středem obrany hostujícího hráče. Druhou branku přidal Walter po pěkné akci se Zdvořákem a Espinosou 2:0. Další varování pro naše mužstvo přišlo v 70 minutě, kdy opět středem obrany prošel hostující hráč a Šafránek musel tasit další bravurní zákrok. Chvíli poté jsme rozehrávali rohový kop Waltrem z kterého našel ve vápně volného Zdvořáka. Ten střelou z voleje nedal hostujícímu golmanovi šanci 3:0. Ke konci zápasu v 80. Minutě kdy už se spíše dohrávalo, přidal branku Klement, když v samostatném úniku si zkušeně počkal na pohyb brankáře a pod jeho tělem zakončil na konečných 4:0.

Musíme sportovně přiznat, že soupeř byl bez 5 hráčů základní sestavy, a kdyby proměnil své šance mohlo to být úplně jiné utkání. V současné době, kdy procházíme obměnou kádru je to pro nás velká motivace do další práce v tomto přípravném období.

Sestava: Marek (45´Šafránek), Klement, Suchý, Kočina (45´Husar), Durček, Klouček, Krpeš, Zdvořák, Baborák, Walter, Espinosa (82´Kovařík).

Branky: Baborák, Walter (Espinosa), Zdvořák (Walter), Klement (Zdvořák)