O výhře rozhodl až druhý poločas ASK Lovosice - SK Bezděkov 4:2 (1:2)

Po velmi špatném prvním poločase (naše hra byla bez pohybu), jsme prohrávali zaslouženě 2:1. Jediný světlý okamžik bala v 26. minutě dalekonosná střela Marka Zdvořáka, která skončila v bráně bezděkovského brankáře. Zlepšenou hrou ve druhém poločase se nám podařilo výsledek otočit. Zásluhu na tom měly změny v sestavě, na své místo do obrany se vrátil zkušený Kočina, který řídil rozehru při přechodu z obranné do útočné fáze hry.  Ve druhém poločase jsme také zpřesnili hru a více se pohybovali. Soupeř začal zaostával fyzicky a nestačil rychlostně (K nezadržení byl na levé straně Baborák). Díky tomu jsme postupně otáčeli skóre, v 60. minutě Klug hlavou z rohu (asistoval Walter), v 66. minutě Walter po centru Baboráka a v 77. minutě individuálně Espinosa střelou z hranice PÚ.

Sestava:

1. poločas - Marek, Drbal, Klement, Suchý, Durček, Klouček (16´Husar), Krpeš, Zdvořák, Baborák, Espinosa, Walter

2. poločas - Šafránek, Klement, Klug, Kočina, Durček, Krpeš, Zdvořák, Suchý, Baborák, Walter (75´Espinosa), Kovařík

Góly Lovosice: Zdvořák, Klug, Walter, Espinosa