Vstup do sezóny se nám vydařil

FK Jiskra V. Březno - ASK Lovosice 0:7 (0:1)

Po zkušenostech v předchozích vzájemných duelech, kdy se nám nedařilo soupeře přehrávat, jsme do Velkého Března jeli s respektem, přesto s cílem odvést si 3 body. V prvním poločase byla na našich hráčích vidět nervozita z prvního mistrovského utkání.

Domácí jsme sice od prvních minut přehrávali, bohužel se nám nepodařilo proměnit ani 100% vyložené příležitosti. Gólem skončila až akce ve 32. minutě, kdy po ose Vochomůrka, Drbal, Marčaník posledně jmenovaný přešel přes brankáře Ondruku a vstřelil gól do prázdné branky.

Vstup do druhého poločasu se nám vydařil nadočekávání, a po gólech ve 48´ Lenrta a v 51 ´Marčaníka bylo po zápase. Domácí hráli už jen o to, aby nedostali výprask. To se nakonec povedlo, když se do sítě Března postupně trefili v 69´ opět Marčaník, který završil hattrick, v 70´ přidal svůj druhý gól Lenrt, v 82´ vystřihl v PÚ nůžky Espinosa a v 89´ uzavřel výsledek na konečných 0:7 kapitán Marek Kočina z pokutového kopu po faulu na Huška.

Branky: Marčaník 3 (32´, 51´ a 69´), Lenrt 2 (48´a 70´), Espinosa 82´, Kočina 89´

Sestava: Marek, Suchý, Kočina, Vochomůrka, Drbal, Walter (68´Espinosa) , Zdvořák (37´Krpeš), Lenrt, Baborák, Hušek, Marčaník (86´Culek).

2.9. 2017 od 10:15hod. ASK Lovosice – T.J. Mojžíř