1. místo jsme udrželi i po 4.kole

ASK Lovosice - TJ ČSAD Libouchec 3:0 (2:0)

Velmi dobrá bilance zdobí náš A tým, když po čtyřech kolech dokázal nasázet 19 branek a inkasovat pouze jedinou. Velkou zásluhu na tom má kanonýr Antonín Marčaník, který vstřelil 9 branek.

Ve 4. kole jsme hostili nepříjemný celek z Libouchce, rychlé 2 branky do 10. minuty zápasu opět kluky tak trochu uspokojily a pod tíhou 3 zápasů v 8 dnech se za vidinou vylepšení skóre nehnali. Ve 30. minutě po faulu na Boďu Baboráka mohl z pokutového kopu navýšit skoré domácí kapitán Marek Kočina už na 3:0, bohužel jeho střelu zneškodnil brankář hostí. Hrál se oboustranně průměrný fotbal, kde jsme si vypracovali více brankových příležitosti, bohužel je neproměňujeme a tak jsme uzavřeli skóre až v poslední minutě po pěkné přihrávce Lenrta na hlavu Vochomůrky, který se blízka nemýlil.

Branky: Marčaník (Marek), Walter (Lenrt), Vochomůrka (Lenrt)

Sestava: Marek, Suchý, Kočina, Vochomůrka, Drbal, Walter (80´Klug), Zdvořák (55´Espinosa), Lenrt, Baborák (70´Krpeš), Hušek, Marčaník.

23.9. 2017 Sobota od 16:30hod. FK Křešice - ASK Lovosice