Rumburk nestačil na Áčko

ASK Lovosice - FK Rumburk 7:0 (2:0)

Fotodokumentace utkání klikni ZDE.

V prvním poločase jsme si vypracovali několik brankových příležitostí, z kterých se ujala ve 32. minutě spolupráce Bohuslava Baboráka s Robertem Espinosou, po jeho střele neudržel brankář hostí míč, který dorazil do branky Dominik Lenrt.

Druhou branku přidal Jan Vochomůrka, když napřáhl z 25m a trefil bombu přesně do horního rohu branky. Utkání nebylo tak jednoduché jak výsledek na první pohled ukazuje. Hosté měli několik pěkných momentů, které kdyby dokázali proměnit, tak by museli naši hráči o výhru více bojovat. Konkrétně za stavu 1:0 šel hráč hostí sám na Františka Marka, který jeho pokus o obstřelení bravurně zneškodnil. A na začátku druhého poločasu měli desetiminutovku, ve které přehrávali náš tým. Přesto v 56. minutě po rohovém kopu Rumburku jsme se zmocnili míče a rychlým přechodem z obrany do útoku si v situaci 2 na 3 poradili Bohuslav Baborák s Antonínem Marčaníkem, když posledně jmenovaný vstřelil naši třetí branku. Od té doby Rumburk úplně odpadl a zápas byl v naši režii.

Branky: Marčaník 4, Lenrt, Vochomůrka, Klug.

Sestava: Marek, Zdvořák (83´Husar), Suchý, Vochomůrka, Drbal, Klement (75´ Záruba), Lenrt, Baborák (78´ Kovařík), Hušek, Marčaník, Espinosa (70´Klug).