11. listopadu 11. výhra

ASK Lovosice - TJ Střekov 4:0 (3:0)

Po chybě hostující obrany jsme šli již ve 4. minutě do vedení, když se trefil k tyči Roberto Espinosa. Od té doby soupeř působil vlažným dojmem a bylo jen otázkou, kdy přidáme další branky. To se povedlo ve 22.minutě opět Espinosovi po přihrávce Marka Zdvořáka.

Za 4 minuty předvedl Dominik Lenrt sprint přes celé hřiště, když si na půlce vyměnil míč s Bohuslavem Baborákem, který ho přihrávkou za obranu vysunul do brejku za hostující obranu. Tváří v tvář  s brankářem Střekova si věděl rady a zvýšil stav skóre už na 3:0.

Ve druhém poločase se utkání jen dohrávalo, bylo to představení zahozených šancí převážně hráčů Lovosic. Jedinou branku ve 2. poločase přidal v 71. minutě střídající Aleš Klug, když se po rohovém kopu trefil parádně z voleje.
Nečekal jsem tak jednoduché utkání, Střekov byl po první obdržené brance jako opařený a už se do zápasu nedostal. Mrzí nás, že jsme nedokázali hrát naplno celé utkání.  RP

Branky:  Espinosa 2, Lenrt, Klug

Sestava: Marek, Záruba, Suchý, Kočina, Husar (76´Kovařík), Zdvořák, Lenrt, Hušek, Baborák, Walter (70´Klug), Espinosa.