Nepřešvědčivý výkon Áčka

ASK Lovosice - FK Křešice 1:2p (0:0) V malém derby jsme si nedokázali poradit s týmem z nižších pater tabulky I. A třídy sk. A a po nepřesvědčivém výkonu jsme získali doma jen jediný bod.

Přestože jsme celý zápas měli převahu v držení míče, tak jsme se nedokázali dostat do brankových příležitostí. Rychlonohý útočníci si vylámali zuby na stoperovi Křešic Lepičovi, který ukázal svoji univerzálnost, když nastoupil pro něj na neobvyklém postu. Naše pomalá hra hrála do karet soupeři, který se vždy stačil zformovat do obranného bloku v 11 hráčích okolo pokutového území. Křešice dokázaly skórovat z ojedinělé akce v 53. minutě, když naši 3 obránci ledabyle bránili na půlce samotného hráče Křešic, který se přes ně dokázal dostat až do zakončení. Střelu chytající Šafránek neudržel a nepokrytý Pekárek mohl skórovat do prázdné branky. Naše snaha o zvrat v zápase přinesla pouze pokutový kop, který v 83. minutě Espinosa proměnil. Za stavu 1:1 se šlo na penalty, ve kterých bohužel selhali domácí hráči Klug a Walter.

Sestava: Šafránek, Záruba (46´ Vochomůrka), Kočina, Klement, Zdvořák, Hušek, Lenrt (65´Espinosa), Krejčí (55´Baborák), Klement, Walter, Marčaník (80´Klug)

Neděle 29.4. 2018 od 17:00hod. FK JUNIOR Děčín - ASK Lovosice (hřiště ŘEZUZ Děčín)