Walter vystřílel 3 body v Rumburku

FK Rumburk - ASK Lovosice 1:2 (1:2)

Důležité tři body naši hráči přivezli ze hřiště FK Rumburk, které nás drží v boji o čelo tabulky I.A třídy ÚKFS.

Přísnější měřítko snesl pouze první poločas, kdy se také o utkání rozhodlo. Nejprve Rumburk ve 24. minutě po hrubce naši obrany vstřel vedoucí branku na 1:0. Nám se podařilo z následující akce vyrovnat, když na pravé straně obdržel míč Walter, který pohotovou střelou a za pomoci teče domácího obránce, vstřelil vyrovnávající branku na 1:1. Tento hráč si vítěznou trefu schoval do 41. minuty, když nejprve na hranici pokutového území přeběhl míč, následně se k němu vrátil a levačkou vymetl pravý horní roh domácího brankáře. Druhý poločas byl převážně ze strany lovosických hráčů o spoustě nepřesností, a bez nasazení. I přes špatný druhý poločas se nám podařilo získat 3 body.

Panuje spokojenost se ziskem 3 bodů ze hřiště soupeře, bohužel neproměňujeme vyložené brankové příležitosti a tím dostáváme soupeře do hry. Místo toho, abychom po poločase vedli 4:1, tak se v závěru strachujeme o údržbu jednobrankového vedení. Dobře zahrál Dominik Walter. Teď nás čekají doma 2 papírově slabší soupeři (Libochovice a Benešov nad Ploučnicí). Nesmíme je podcenit, tak jako tomu bylo v zápase s Křešicemi.

Sestava: Šafránek, Zdvořák, Suchý, Kočina, Husar (Závada), Walter, Klement (Krpeš), Hušek (Klug), Krejčí (Drbal), Espinosa, Lenrt

Branky: Walter 2

Sobota 19.5. 2018 od 10:15hod. ASK Lovosice - FK Libochovice