Průměrné utkání v derby

ASK Lovosice - FK Libochovice 3:1 (2:1) V dalším okresním derby jsme získali tři body v průměrném utkání.

Soupeř byl nebezpečný pouze v agresivní hře, hrozil pouze ze standardních situací. Z jedné z nich padla i jediná branka v utkání Libochovic a to  ve 32. minutě, když v pokutovém území naše obrana nechala hlavičkovat osamoceného Šturma. V tu dobu jsme už měli na našem kontě 2 branky a to ze 4. a 21. minuty (Espinosa, Walter). Z naši strany to byl na jaře už standardní průběh utkání, kdy jsme se sice do slibných brankových příležitostí dostávali, ale nedokážeme je proměnit. Až v 68. minutě se opět po samostatné akci prosadil Espinosa, který mohl ještě v 85. minutě dovršit hattrick z pokutového kopu. Bohužel jen svojí ledabylostí branku nevstřelil.

Sestava: Marek, Suchý, Vochomůrka (64´Klug), Kočina, Drbal, Zdvořák (27´Záruba), Klement, Krpeš, Krejčí (89´Husar), Espinosa, Walter

Branky: Espinosa 2 , Walter

Sobota 25.5. 2018 od 10:15hod. ASK Lovosice - MSK Benešov n. Ploučnicí