Áčko zatím 100%

ASK Lovosice - TJ Sokol Horní Jiřetín 2:1 (1:1)  První domácí zápas v přeboru nám vyšel hlavně výsledkově.  První poločas moc fotbalové krásy nepřinesl, převážně se hrálo od vápna k vápnu.

Za zmínku stojí jen obě vstřelené branky. Nejprve domácí Ahmed dostal v 21. minutě domácí do vedení, když dokázal prostřelit brankáře Jiřetína z bezprostřední blízkosti. Hostům se podařilo vyrovnat po chybě naši obrany ve 36. minutě, když Kopta přeloboval vyběhnutého Šafránka. Obdržená branka viditelně nepřinesla domácím nic dobrého a do konce 1. poločasu hráli zakřiknutě.

Naštěstí pro domácí byl po přestávce vidět jiný tým, vystřídající Husar s Lenrtem oživili hlavně ofenzivní hru. Přicházely i téměř 100% šance, bohužel Ahmed 2x, Marčaník, Walter ani Hušek je nedokázali proměnit. Definitivní podobu výsledku utkání přinesla akce z 80. minuty, kdy po ose Klement, Marčaník a zakončující Lenrt z hranice pokutového kopu vystřelil další 3 body pro domácím tým.

Za druhý poločas jsme si výhru zasloužili, nikdo by se nemohl divit, kdyby utkání skončilo pro domácí výhrou 4:1. Tentokrát nás neproměněné šance nemusí mrzet, přesto se i této herní činnosti budeme věnovat, aby jsme byli připraveni do dalších zápasů.

Sestava: Šafránek, Zdvořák (46´Husar), Klug, Uka, Záruba, Walter, Suchý, Klement (82´Drbal), Espinosa (59´Lenrt), Ahmed, Marčaník (87´Hušek)

Branky: Ahmed, Lenrt

Sobota 25.8. 2018 od 10:15hod. FK Kadaň - ASK Lovosice