Těsná výhra Áčka

ASK Lovosice - TJ Jiskra Modrá/SK Hrobce 1:0 (0:0)   Nepřesvědčivý výkon proti poslednímu celku tabulky TJ Modrá převedli naši hráči v 7. kole na domácím hřišti. Utkání provázelo spoustu chyb a nepřesností, které snížili kvalitu hry.

Náš celek byl od prvních minut aktivnějším týmem, přesto nedokázal své slibné příležitosti dotáhnout ke vstřelení branky. To mohl soupeř ve 20. minutě utkání, když zbytečně ve vápně fauloval Walter. Exekutor pokutového kopu Stožický naštěstí pro domácí tým poslal míč mimo branku Šafránka. Průběh hry se téměř neměnil. Oživení přineslo až střídání na straně domácích, které se nakonec ukázalo rozhodující pro konečný výsledek. Střídající Klug poslal v 76. minutě Waltra ze strany do průniku, jeho první střelu ještě Matějka dokázal vyrazit zpět k Waltrovi, který pohotově předložil míč na dobíhajícího Ahmeda pro kterého už nebylo těžké skórovat.

Spokojeni jsme pouze se ziskem 3 bodů, vyšší měřítko ze zápasu snese pouze výkon Espinosy a Šafránka. Takovýto přístup k zápasu by se nám nemusel příště vyplatit.

Sestava: Šafránek, Suchý, Uka, Kočina, Záruba, Walter, Klement (62´Drbal, 72´Klug), Hušek, Espinosa, Ahmed (85´Válek), Marčaník

Připraveni: Marek, Husar, Oros

Branky: Ahmed

Sobota 29.9. 2018 od 16:00hod. FK Jílové - ASK Lovosice