Prohra Áčka v Lounech

FK Louny - ASK Lovosice 3:1 (3:0)  Domácí tým rozhodl o své výhře už v prvním poločase, když jsme se nevyvarovali několika faulů okolo pokutového území.

Chyby v obranné fázi hry nás připravily o možnost bodovat. I přes zlepšený výkon ve druhém poločase, se už nepodařilo manko dotáhnou.  Naši branku vstřelil v 55. minutě Ahmed, pohotovou střelu z hranice velkého vápna opřel ještě o tyč. Další slibné příležitosti naši hráči nedokázali dotáhnout do kýženého výsledku, odjížděli jsme z Loun bez bodu.

Louny potvrdili roli favorita hlavně v 1. poločase, když nás rychlou kombinační a nátlakovou hrou přehráli. Naši kluci zaslouží pochvalu za předvedenou hru ve  2. poločase, když se z hrozivého výsledku z 1. půle nepodělali a dokázali ještě o body zabojovat.

Sestava: Marek - Suchý, Uka, Kočina, Záruba -  Klement, Macháček, Hušek, Espinosa - Ahmed, Marčaník

Připravenii: Šafránek, Zdvořák, Walter, Klug

Branka Lovosice: Ahmed

Sobota 20.10. 2018 od 14:30hod.  ASK Lovosice - SK TATRANEC Vilémov