Fotbalová paráda Lukáše Klementa

FK Perštejn - ASK Lovosice 1:2p (1:0)  Po nešťastné prohře v minulém kole, jsme odjížděli do Perštejnu s cílem bodovat. Vstup do utkání se nám vydařil, když jsme si dokázali vytvořit hned několik brankových příležitostí. Přesto šli do vedení domácí hráči v 29. minutě Filingerem. A to z penalty, po nešťastné ruce lovosického obránce v PÚ.

Do druhého poločasu jsme nepolevili a odměnou byla vyrovnávající branka v 55. minutě. Parádní fotbalová akce Klementa, když přešel z levé strany od rohového praporku přes tři bránící hráče až k brankáři, kterého pak elegantně přeloboval.  V aktivní hře jsme pokračovali i nadále, bohužel nás trápí koncovka a tak utkání skončilo remízou. O bodu navíc rozhodovaly pokutové kopy, v kterých se vyznamenal lovosický brankář Marek, když chytil hned 2 ze 4.

Sestava: Marek - Zdvořák, Klug, Kočina, Záruba -  Walter (80. Válek), Macháček, Hušek, Klement - Espinosa, Marčaník

Připravenii: Šafránek, Ahmed, Suchý, Majer, Válek

Branka Lovosice: Klement

Sobota 16.11. 2018 od 13:30hod.  ASK Lovosice - FK Slavoj Žatec