Áčku se nedaří, čtvrtá porážka v řadě

ASK LOVOSICE - TJ SOKOL SRBICE 1:5 (1:3) Nepovedený vstup do jarní časti sezóny bohužel pokračoval i ve 20. kole KP. Naši hráči nevstoupili do utkání vůbec dobře a po chybách v obraně do 30. minuty už prohrávali 1:3,

když jedinou branku domácích ve 13. minutě vstřelila zimní posila Matěj Walter. Bohužel to byla jediná proměněná šance našich svěřenců v utkání. Soupeř dokázal ve druhém poločase přidat ještě další 2 branky a zaslouženě vyhrál.

Trenér domácích Roman Podrazil: Dlouhodoběji se potýkáme s velkou marodkou nebo pracovním vytížení, dnes nám chybělo 6 hráčů
a do toho se ještě v prvním poločase zranil Espionosa.  Před zápasem na hráče apelujeme, aby udrželi pokud možno co nejdéle čisté konto, přesto ve 30. minutě inkasujeme už třetí branku a je po zápase. Těžce se mi hledají pozitiva z dnešního utkání, každý hráč si musí šáhnout do svědomí co pro úspěch týmu udělal. Zbytečně si na sebe vytváříme tlak, věřím, až vyhrajeme, půjde naše hra zase na horu. V následujícím utkání hostíme v sobotu 13.4.2019 od 17:00hod v derby Litoměřicko B.

Branka Lovosice: Matěj Walter

Sestava: Jan Zdvořák - Klug, Zdvořák (80. Rambousek), Kočina (82. Vlašič), Husar (63. Majer) - Dominik Walter, Klement (70. Chládek), Stejskal, Oncirk - Matěj Walter, Espinosa (28. Lenrt)

Připraveni: Šafránek