První body z Jiřetína

Černá a bílá, tak by se dalo hodnotit dvojutkání, které jsme sehráli v posledním týdnu. Nejprve doma Modlany, kdy jsme předvedli hodně špatný výkon a díky brankáři Němcovi můžeme být rádi, že jsme nedostali další výprask. Zato utkání o týden později s novou posilou Antonínem Marčaníkem (návrat z Velké Bíteše) mělo úplně jiné parametry.

Do utkání jsme vstoupili aktivněji, již v 5. minutě se po levé straně prosadil Baborák do pokutového území a zpětnou přihrávkou naservíroval míč na Marčaníka, který už věděl kam s ním 0:1. Domácí spoléhali na standardní situace a svoje urostlé hráče. Bohužel jsme se opět nevyvarovali zbytečných rohů a právě z jednoho z nich v 35. minutě se prosadil domácí Banovič 1:1. Černá chvilka přišla ve 44. minutě, když jsme přišli o stoperskou dvojici, nejprve domácí Svoboda v nepřerušené hře surovou hrou úmyslně zranil našeho Kluga, což neunesl Suchý a do domácího hráče vrazil. Za to uviděli obadva aktéři červenou kartu.

Do druhého poločasu se tedy šlo pouze 10 na 10, přesto se nám vydařil začátek. Ve 46. minutě aktivní Marčaník vystihl rozehru domácích obránců, kterým následně utekl a z úhlu nadvakrát dokázal skórovat 1:2. Domácí se snažili o vyrovnání a tlačili se do útoku, to vyhovovalo našim hráčům k rychlým brejkům. Bohužel se nám nepodařilo žádný proměnit, tak to byly nervy až do konce utkání.

Roman Podrazil: "Pochvalu za předvedený výkon zaslouží tentokrát celé mužstvo, přesto bych vyzdvihl výkon brankáře Davida Němce a Tondy Marčaníka. Věřím, když budeme kompletní máme na to bodovat, snažíme se mužstvo ještě doplnit o zkušeného hráče".

31.8.2019 ASK Lovosice - SK Baník Modlany 0:3 (0:1)

Sestava Lovosice: Němec - Zimák, Král, Zdvořák (46. Neruda), Záruba - Walter, Suchý, Hušek, Baborák (76´Chládek) - Lenrt, Espinosa (86´Rambousek)

Branky Modlan: 9´Franc, 49´Dolejška, 56´Kupka

7.9.2019 TJ Sokol Horní Jiřetím - ASK Lovosice 1:2 (1:1)

Sestava Lovosice: Němec - Záruba, Suchý, Klug (44´Zdvořák), Zimák - Walter, Hušek, Lenrt, Baborák (88´Neruda) - Espinosa - Marčaník

Branky Lovosic: 5´a 46´Marčaník

Branka Jiřetína: 35´Banovič