V Krupce jsme sahali po bodu .....

TJ Krupka - FK ASK Lovosice  2:1 (0:0)

Před utkáním jsme museli řešit nepříjemnosti se sestavou, k dlouhodobě zraněným (Hušek, Walter, Lenrt) se s virózou přidali Zimák, Zdvořák a Záruba, ve stejný čas hrálo i naše B mužstvo a tak nebylo moc kam sáhnout. V základní sestavě se i díky tomu objevil hrající trenér Roman Podrazil, který řídil hru našeho mužstva tentokrát přímo na hřišti.

Utkání jsme dlouho drželi na přijatelném výsledku, dokonce v 50. minutě jsme se po rohovém kopu ujali vedení, když přízemní centr Marčaníka umístil k pravé tyči Podrazil 0:1. Soupeři se podařilo vyrovnat v 66. minutě utkání, když na levé straně nechal Král odcentrovat Suchého a na malém vápně nepokrytý Kotrba jednoduše skóroval 1:1. Když už to vypadalo, že si přeci jenom po bojovném výkonu odvezeme bod za remízu, vyrobil obránce Krejčí fatální chybu v podobě malé domů, když namazal Černému, který obešel s míčem Šafránka a z úhlu skóroval 2:1. Bohužel, v závěrečných 7 minutách si domácí výsledek pohlídali i díky rozhodčím, kteří nadějné příležitosti ke skórování přerušovali pro údajné fauly útočícího hráče, tak jako tomu bylo v 90. minutě, když se sám ocitl Marčaník tváří v tvář domácímu brankáři...

Branky Lovosic: Podrazil

Sestava Lovosice: Šafránek – Král, Bělík, Suchý, Krejčí - Podrazil - Espinosa, Klug, Baborák - Marčaník, Neruda (70´Rambousek)