Muži "B"

FK ASK Lovosice "B" - Union Děčín 8:0 (1:0)

K prvnímu přípravnému utkání jarní části soutěže si lovosická rezerva pozvala na umělou trávu účastníka 1B-třídy Union Děčín. Utkání se hrálo ve svižném tempu, domácí si od počátku udržovali mírnou uzemní převahu,

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

TJ Žitenice - ASK FK Lovosice "B"  1:7 (0:6)

Skvělým nástupem zaskočilo lovosické béčko favorita tohoto utkání. Zatímco Žitenice v minulém kole dokázaly vyhrát na hřišti vedoucího týmu tabulky,

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Lovosické béčko bylo před začátkem soutěže okresního přeboru pro soupeře velkou neznámou. Na jednu stranu se jednalo o nováčka soutěže, na druhou stranu to je tým, který během uplynulých dvou sezon prohrál pouze jediné mistrovské utkání a dvakrát po sobě suverénně postoupil do vyšší soutěže. Trenéři Josef Vyskočil a Mário Žembera věděli, že okresní přebor bude po reorganizaci soutěže velmi náročný a bude obtížné se výrazněji prosadit.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

ASK FK Lovosice "B" - Slavoj Úštěk  3:9 (1:5) (45.a 81. min. Marčaník, 72. min. Gaube)

Nečekaným debaklem skončilo utkání béčka na domácí půdě se sousedem v tabulce. Studená sprcha přišla již ve druhé minutě utkání, když šli hosté do vedení po vlastní brance Anderleho. Poté si domácí vytvořili mírnou herní převahu, ale proměňování šancí je od zahájení soutěže hodně bolavým místem týmu.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

ASK FK Lovosice "B" - SK Sokol Malé Žernoseky  4:3p (0:3) /penalty 4:2/ (47´Krpeš, 78´Gaube, 81´Marčaník)

V tomto utkání byly favoritem M.Žernoseky, ovšem tón hry po celý zápas udávali domácí.

SK Dušníky - ASK FK Lovosice "B"  4:1 (2:0) - 74´Laube

Lovosické béčko podalo na hřišti soupeře bojovný výkon, avšak rozdíl mezi jedním z favoritů soutěže a nováčkem byl patrný. Domácí byli lepším týmem, po celé utkání si udržovali převahu a utkání měli plně ve své režii.