Muži "B"

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

ASK FK Lovosice"B" - ČFK Brňany  1:0 (1:0)  29. Gaube

Jednoznačná převaha Lovosic, přesto drama až do konečného hvizdu rozhodčího. Domácí si byli vědomi, že zisk tří bodů s posledním týmem tabulky se všeobecně očekává. Proti minulému utkání byla hra lovosického béčka podstatně lepší,

ASK FK Lovosice "B" -  Chemička Dobříň  3:2 (2:2) (9. , 22´, Oros), penalty 4:2

V dalším domácí utkání hostilo lovosické béčko Chemičku Dobříň. Celé utkání probíhalo v ostrém tempu, úvod patřil jednoznačně domácím. Již v 9. min. otevřel skóre Ivan Oros po nejhezčí akci zápasu.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

FK Libochovice - ASK FK Lovosice "B" 7:0 (3:0)

Hořkou pilulku museli lovosičtí spolknout v Libochovicích. Opticky měli v tomto utkání mírnou převahu, avšak ta byla absolutně neplodná, bez vtipu, bez nápadu a zákonitě bez šance na úspěch.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

ASK FK Lovosice "B" - TJ Sokol Černiv 4:5 (0:1) /penalty 4:5/ -   3x Gaube (48´, 64´a 90), 1x Richter (86´)

Domácí si tentokrát věřili na plný bodový zisk. Po celé utkání měli převahu, soupeř spoléhal pouze na rychlé brejky.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

ASK FK Lovosice "B" - TJ Viktorie Budyně n.O. 4:5 (0:3) (57´a 93´ Oncirk, 63´Gaube, 67´Červenka), penalty 3:5

Již tradičně zahájili domácí utkání náporem, avšak stejně jako v předchozích utkáních z gólových příležitostí, které si útočníci vytvořili, nedokázali skórovat, a to ani v situacích, kdy se sami ocitli před hostujícím brankářem.

Hodnocení uživatelů: 3 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

SK Libotenice - FK Lovosice "B" 6:1 (3:0) - 89´Laube

Lovosická rezerva nejela na hřiště vedoucího týmu tabulky s velkými ambicemi. Přesto v úvodu utkání svého soupeře zaskočila a přitlačila jej na jeho polovinu. Lovosičtí hráči se dostávali i do slibných šancí, avšak ani jedna nebyla dotažena do konce.