Muži "B"

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

ASK FK Lovosice "B" - SK Sokol Malé Žernoseky  4:3p (0:3) /penalty 4:2/ (47´Krpeš, 78´Gaube, 81´Marčaník)

V tomto utkání byly favoritem M.Žernoseky, ovšem tón hry po celý zápas udávali domácí.

SK Dušníky - ASK FK Lovosice "B"  4:1 (2:0) - 74´Laube

Lovosické béčko podalo na hřišti soupeře bojovný výkon, avšak rozdíl mezi jedním z favoritů soutěže a nováčkem byl patrný. Domácí byli lepším týmem, po celé utkání si udržovali převahu a utkání měli plně ve své režii.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

TJ Žitenice - ASK FK Lovosice "B"  1:7 (0:6)

Skvělým nástupem zaskočilo lovosické béčko favorita tohoto utkání. Zatímco Žitenice v minulém kole dokázaly vyhrát na hřišti vedoucího týmu tabulky,

ASK FK Lovosice"B" - ČFK Brňany  1:0 (1:0)  29. Gaube

Jednoznačná převaha Lovosic, přesto drama až do konečného hvizdu rozhodčího. Domácí si byli vědomi, že zisk tří bodů s posledním týmem tabulky se všeobecně očekává. Proti minulému utkání byla hra lovosického béčka podstatně lepší,

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

ASK FK Lovosice "B" - Slavoj Úštěk  3:9 (1:5) (45.a 81. min. Marčaník, 72. min. Gaube)

Nečekaným debaklem skončilo utkání béčka na domácí půdě se sousedem v tabulce. Studená sprcha přišla již ve druhé minutě utkání, když šli hosté do vedení po vlastní brance Anderleho. Poté si domácí vytvořili mírnou herní převahu, ale proměňování šancí je od zahájení soutěže hodně bolavým místem týmu.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

FK Libochovice - ASK FK Lovosice "B" 7:0 (3:0)

Hořkou pilulku museli lovosičtí spolknout v Libochovicích. Opticky měli v tomto utkání mírnou převahu, avšak ta byla absolutně neplodná, bez vtipu, bez nápadu a zákonitě bez šance na úspěch.