Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

SK Libotenice - ASK FK Lovosice "B" 7:0 (3:0)

Pro další debakl si tentokrát přijelo béčko do Libotenic pouze s deseti hráči, z toho přesně polovina byli dorostenci. Všichni sice odvedli bojovný výkon, každý ze sebe na hřišti vydal maximum, avšak proti přesile libotenického týmu to nemohlo stačit.

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

ASK FK Lovosice "B" - SK Lukavec 1:9 (1:3) - 25´Gaube

Přesně jednu minutu trvala radost Lovosic, to když ve 25. min poslal domácí do vedení Gaube. Jenomže již v následující minutě bylo srovnáno.

ASK FK Lovosice "B" - TJ Dobříň 2:1 (2:0) -    3.´Zuch, 18.´Gaube

Po velice nelichotivých výsledcích v posledních zápasech vidělo 70 přítomných diváků nečekaně dobrý, soustředěný výkon lovosického B-mužstva. Ve třetím kole OP porazilo kvalitní tým Dobříně 2:1.

SK Dušníky - ASK FK Lovosice "B" 6:1 (2:0) - 55´ Neruda

Ve druhém kole okresního přeboru hrálo ve středu lovosické béčko odložené utkání v Dušníkách. Po velice solidním výkonu v minulém kole proti M.Žernosekám se očekávalo od béčka, že potrápí i favorizované Dušníky, avšak tentokrát tahaly Lovosice za hodně krátký konec.

TJ Lovečkovice - ASK FK Lovosice "B" 3:3 (1:3) - 35´Chládek, 35´a 44´Gaube

V prvním kole poháru OFS hrálo béčko Lovosic na hřišti FK Lovečkovice. O jeho postupu pře účastníka IV.tř. do druhého kola rozhodl až penaltový rozstřel, když v normální hrací době skončilo utkání nerozhodně 3:3.

ASK FK Lovosice "B" - SK Sokol Malé Žernoseky 5:4 (p) (2:2) - 35´Červenka, 44´Zuch, 55´Neruda, 60´Espinosa

Soupeř z M.Žernosek se netají s postupovými ambicemi a do Lovosic si přijel pro tři body. Začátek utkání tomu i nasvědčoval. Žernosečtí začali v rychlém tempu a zatlačili ihned domácí do defenzívy. Ve 4. min. se vyznamenal mladíček Šedivý v lovosické brance,