Remíza béčka s předním celkem 1.Btřídy

ASK Lovosice B- České Kopisty 2-2(1-1) branky Havránek,Podrazil

Hodnocení trenéra- Mário  Žembera. Náš B tým odehrál další PU. V Lovosicích se představil 2.tým B třídy, který pronásleduje SK Roudnici. Domácí začali aktivně a už v 7 m. zaskočil Havránek přímo z rohu golmana hostů 1:0.V dalších minutách přebral iniciativu soupeř a v 30 m.se mu podařilo srovnat na 1-1.

Do poločasu měli obě mužstva několik šancí,ale brankáři se nenechali zaskočit. Ve druhém poločase nás soupeř držel na naší polovině což bylo důsledkem naší slabší agresivitou v osobních soubojích. V těchto chvílích nás podržel v bráně Dan Kozák. V 68 m.jsme zakončili rychlý protiútok Romanem Podrazilem. Dramatický byl závěr utkání. Když už jsme si mysleli, že máme výhru v kapse, tak soupeř v 92 m.udeřil a srovnal na 2-2-Hned z rozehry  jsme měli poslední šanci v utkání, ale Červinka trefil pouze golmana. Trenéři Vyskočil, Žembera byli spokojeni s kvalitou utkání a velmi dobrým soupeřem. Nedařila se nám tolik kombinace,ale Kopisty ukázaly ,že nejsou  na 2.místě v B třídě náhodou.

Sestava- Kozák-Stašek Zimák Hruza Krejčí-Červenka Krpeš Podrazil Wald st.-Přeučil Havránek. Další přípravné utkání sehrajeme v neděli 25.3. v 16 h 30m.na UMT v Lovosicích.Soupeřem nám bude opět tým 1 B.třídy Malé Žernoseky.