Do baráže s plným počtem bodů.

TJ Sokol Býčkovice - FK ASK Lovosice "B" 1:2 (0:1)

FK ASK Lovosice "B" splnilo první cíl - jít ze své skupiny do baráže o postup do III. třídy s plným počtem bodů.

Býčkovice byly posledním týmem, který jim mohl úkol zkomplikovat, avšak lovosičtí potvrdili roli favorita a dokázali zvítězit i na hřišti tohoto soupeře. Domácí se netajili touhou sebrat lovosickému týmu první body a hned od začátku utkání si vytvořili poměrně výraznou převahu. Počáteční tlak však hosté ustáli a od 20. minuty se začala karta obracet. Lovosice převzaly taktovku hry, častěji se dostávaly do šancí. Svoji iniciativu korunovaly v 36. minutě vedoucím gólem, když Klug hezkou přihrávkou poslal dopředu Espinozu a ten si již s domácím brankářem s přehledem poradil.

Druhý poločas už byl celkem jasnou záležitostí hostí a již málokdo z přihlížejících pochyboval o jejich vítězství. Výrazně se projevil rozdíl ve fyzické připravenosti obou týmů. Býčkovičtí svůj nedostatek nahradili zvýšenou tvrdostí a na hřiti se chvílemi celkem dost jiskřilo. Do šancí se však dostávaly pouze Lovosice. Největší měl v 59 min. Marčaník, chytře přehodil vybíhajícího brankáře, ale míč skončil pouze na břevně býčkovické branky. Zvýšení na 0:2 přišlo v 68 minutě, když Červenkovu střelu z úhlu tečoval obránce do vlastní sítě. Poté ještě několikrát zchraňovali obránci domácích situaci na poslední chvíli, další branku však již Lovosice nevstřelily. Naopak, v 90. minutě se čestné branky dočkali domácí fanoušci, když po centru před Šafránkovu branku hlavičkou z bezprostřední blízkosti upravily Býčkovice na konečných 1:2.

V neděli od 17 hodin hostí Lovosice "B" na svém hřišti Křešice "B". Je to poslední utkání ve skupině v základní časti. Pak po týdenni přestávce odstartuje baráž o postup do III.třídy. V té se utkají první tři celky z obou skupin IV.třídy, přičemž vzájemné výsledky zápasů ze základní skupiny se započítávají do finálové tabulky. Lovosice si tedy do baráže nesou 12 bodů (Býčkovice 9:1 a 2:1, Prackovice 8:0 a 5:1), Býčkovice 5 bodů a Prackovice 1 bod (3:2 p a 2:0).  Ve skupině B není před posledním kolem zcela jasno, jistý postup do baráže má zatím pouze Dynamo Střížovice, není však zatím jasné s kolika body, ani kdo jej baráže doprovodí .

FK ASK Lovosice "B" - Šafránek - Hrůza, Zimák, Richter, Stašek, Klug, Krejčí, Krpeš, Espinoza, Červenka (85´ Přeučil), Wald (45´ Marčaník).

Branky: Espinosa 36´, Červenka 68´