Tři body po rozpačitém výkonu.

Hosté z Křešic přijeli na zápas posledního kola základní části IV. třídy skupiny A pouze s devíti hráči. Od první minuty svoji taktiku postavili na "zabetonování" své šestnáctky všemi hráči a veškeré své schopnosti vložili pouze do odkopávání míče co nejdále mimo hrací plochu.

To, co se odehrávalo na hřišti připomínalo fotbal snad pouze fotbalovými dresy.

Domácí hráči se s tímto nedokázali po celou hrací dobu vypořádat, dlouho drželi míč, marně hledali skulinku ke střelbě na branku. Postrádali vtip, dobrý pohyb bez míče, kvalitní kombinační hru, a přestože se snažili velmi často střílet, střely se odrážely od hradby těl obětavě bránících hráčů velmi dobře dirigovaným svým brankářem, nejlepším hráčem na hřišti. Přesto se domácím podařilo do poločasu dvakrát skórovat, když v 9. min. po přihrávce Herolda úspěšně zakončil Červenka a v 38. min. hezkou střelou zvýšil na 2:0 kapitán Lovosic Hrůza.

Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu jako půle první. Hosté ve snaze minimálně inkasovat se nadále drželi nastavené taktiky. Zoufalá snaha domácích přinesla přeci jenom své ovoce. V 51. min. Červenka a v 71.min. po přihrávce Přeučila Oncirk upravili na 4:0. Po další řadě promarněných šancí domácích podnikli hosté v 82.min. ojedinělý brejk a po zákroku Zimáka nařídil rozhodčí více než přísnou penaltu, z které hosté upravili na konečných, pro ně velice lichotivých 1:4.

ASK Lovosice "B" nastoupilo v sestavě: Kozák - Hrůza, Zimák, Poláček, Stašek, Herold (46´ Wald), Krpeš, Schejbal (46´ Oncirk), Krejčí, Přeučil, Červenka.

Řekli po utkání:  trenér Vyskočil - "Zápas se nám vůbec nepovedl, v podstatě není co hodnotit. Podvědomí, že vlastně již o nic nejde, nám nedovolilo rozvinout svou hru, nedokázali jsme se vypořádat s antifotbalem soupeře. Může nás však těšit, že jsme vyhráli svou skupinu bez ztráty jediného bodu s impozantním skóre 128:7 a do baráže jdeme s maximáln´m počtem 12 bodů. Musíme si však uvědomit, že to nejdůležitější nás teprve čeká, nic ještě není rozhodnuto, i když nakročeno máme velice slibně.

Miloš Červenka, nejlepší střelec mužstva a s 28 góly i celé skupiny - "Chtěli jsme hrát, ale předchozí hladká vítězství a skutečnost, že soupeř přijel pouze v devíti hráčích a nehrozilo ani to nejmenší nebezpečí jsme nedokázali vytěsnit z hlavy. Dá se říci, že jsme zápas dost podcenili. Ale vyhráli jsme, bereme plný počet bodů, ne vždy se zápas stoprocentně povede".