Béčko zahájilo kvalifikaci hladkým vítězstvím

FK ASK Lovosice "B" : TJ Sokol Vrbice-Vetlá 6:0 (5:0)

Do kvalifikace o postup do III.tř. vstoupily Lovosice pohodově, na svém hřišti rozhodly o hladkém vítězství již v první půli, když svému soupeři vstřelily pět branek.

Skóre otevřel v 10 min. Krpeš po hezké přihrávce Lenrta, poté v rozmezí třinácti minut skórovali Lenrt, Červenka, Richter a Hrůza. Rozdíl v kvalitě obou soupeřů byl znatelný. Hosté se ve druhém poločase zaměřili pouze na obranu, Lovosice měly drtivou převahu a od většího debaklu zachráni hosty skvělý golman Šťástka a dvě tyče po střelách s chutí hrajícího Havránka, který nastoupil po dlouhodobějším zranění. Na konečných 6:0 upravil 7 minut před koncem zápasu dobře hrající Dominik Lenrt, který kromě dvou vstřelených branek přihrával na góly Krpešovi a Červenkovi. Svým vítězstvím si lovosické béčko udrželo čtyřbodový náskok před zřejmě největším soupeřem o prvenství ve skupině Dynamem Střížovice, které dokázalo zvítězit v Prackovicćh 4:3.

Proti Vrbici-Vetlá nastoupilo ASK Lovosice "B" v sestavě:

Šafránek - Hrůza, Zimák, Klug, Stašek, Wald st. (46´ Přeučil), Richter, Krpeš, Klement (80´ Wald ml.), Červenka (72´ Havránek), Lenrt

Branky: 2x Lenrt (27´, 83´), 1x Krpeš (10´), Červenka (30´), Richter (33´), Hrůza (40´).