Zápas v režii Romana Podrazila

TJ Sokol Vrbice-Vetlá : FK ASK Lovosice "B" 1:7 (0:6)

Další výrazná výhra Lovosického béčka znamenala jistotu postupu do III. třídy z prvního místa kvalifikační skupiny. Tentokrát na hřišti TJ Sokol Vrbice-Vetlá stačilo k suverénnímu vítězství prvních 45 minut, kdy jinak skvělý domácí brankář Šťástka inkasoval hned šestkrát.

Na hřišti vynikal především lovosický Podrazil, který dokázal rozvlnit síť soupeře hned čtyřikrát. Po jeho čistém hattricku v 10, 21 a 27 minutě se po přihrávce Krpeše trefil Červenka, kterýmžto gólem zvýšil svůj náskok v tabulce střelců na dva góly. Ve 39. min. Roman Podrazil hlavou skóroval počtvrté a ve 41. min. stanovil po Červenkově přihrávce na pločasové skóre 0:6 Poláček.

Ve druhém poločase se v úmorném vedru pomalu vytratil hlad hostujcího týmu po další kanonádě, přesto si nadále udržoval drtivou převahu. Gólový efekt však již nepřicházel, několik střel skončilo na tyči, nebo v rukou domácího brankáře. Naopak,v 61.minutě se dočkali čestného úspěchu i domácí, kdy rozhodčí přehlédl ofsajdové postavení Pavelky a ten snížil na 1:6. Konečné slovo měli přeci jenom lovosičtí, když Poláček v 90. min. po přihrávce nejlepšího hráče na hřišti Podrazila upravil na konečnćh 1:7.

FK ASK Lovosice "B" nastoupilo v sestavě: Kozák - Zimák, Poláček, Hrůza, Krpeš, Richter, Stašek, Klug, Krejčí, Červenka, Podrazil. Branky Podrazil (10´, 21´, 27´, 41´), Poláček (45´, 90´), Červenka (31´).

FK ASK Lovosice "B" již dvě kola před koncem kvalifikace splnil úkol a zajistil si bez ohledu na další dva zbývající zápasy postup do III. třídy z první pozice. V neděli 10.6. hostí lovosické béčko na svém hřišti v 17.hodin SK Vražkov. I přes jisté prvenství jistě nebude chtít na svém hřišti ztratit první body a nabídne fanouškům hezký fotbalový zážitek.