Cenné vítězství s těžkým soupeřem

FK ASK Lovosice "B" - TJ Sokol Terezín  5:1 (2:1)  (36´Poláček, 43´Macháček, 51´Válek, 63´Krejčí, 87´Marčaník)

Po rozpačitém začátku v soutěži se Terezín rozehrál ke kvalitním výkonům a v posledních šesti zápasech dokázal zvítězit. Jeho série však skončila v Lovosicích, když jej béčko zastavilo pětibrankovým přídělem.

Utkání se přitom pro Lovosice nezačalo vyvíjet zrovna příznivě. Ve 34. min totiž terezínský Uličný poslal hosty do vedení. Domácí však nepodlehli panice, již o dvě minuty později srovnal skóre Poláček a dvě minuty před poločasem poslal do vedení Lovosice Macháček. Druhý poločas již probíhal v režii lovosického týmu, a i přes několik slibných šancí Terezína mu nedovolil skórovat. Naopak po brankách Válka v 51. min., Krejčího v 63. min. a Marčaníka v 87. min. zněl konečný verdikt jednoznačně 5:1 ve prospěch vedoucího týmu tabulky.

Lovosice toto velice cenné vítězství vybojovaly v sestavě:  Šafránek - Hrůza, Zimák, Richter, Stašek (63´Anderle), Poláček (57´Marčaník), V.Krpeš (46´Krejčí), M.Krpeš (46´Havránek), Válek, Macháček, Červenka (46´Oncirk).

V neděli 28.10. od 14,30 hod. hostí Lovosice "B" na svém hřišti poslední tým tabulky Prackovice. Lovosičtí jsou jasným favoritem, ovšem z historie je známo, že není možné žádného soupeře podcenit, naopak tyto zápasy mohou být v opačném případě dosti komplikované. Lovosičtí si však chtějí udržet nejen první místo v tabulce, ale i dosavadní neporazitelnost a také samozřejmě své příznivce potěšit líbivou hrou kořeněnou góly.