Snadné vítězství favorita

FK ASK Lovosice "B" - TJ Sokol Prackovice n.L.  9:0 (6:0) - 3x Červenka (17´, 24´, 44´), Hrůza (7´), V.Krpeš (26´), Poláček (39´), Krejčí (72´), M.Krpeš (74´), vlastní (78´).

Podle vylosování se mělo odehrát utkání v Prackovicích, avšak z důvodu rekonstrukce prackovického hřiště se hrálo po dohodě v Lovosicích. Již od úvodního hvizdu rozhodčího Grégra bylo patrné, kdo bude udávat tón hry.

Domácí zatlačili svého soupeře do defenzívy a bylo pouze otázkou času, kdy domácí překonají soupeřova brankáře, jak se ukázalo později, jako jediný z Prackovického týmu snesl přísnější měřítko.

Smrtící pro hosty byly tentokrát rohové kopy. Již v sedmé minutě zahrával roh Červenka a jeho přízemní přihrávku pohotově umístil do branky kapitán domácích Hrůza. O pouhých deset minut později zahrával Červenka další rohový kop a tentokrát přímo z rohu sám zvýšil na 2:0. A do třetice po rohovém kopu Oncirka usměrnil míč za záda brankáře opět Červenka. A tentýž hráč, tentokrát ve hře, našel V.Krpeše a ani on se nemýlil - 4:0.  V. Krpeš si rovněž připsal gólovou asistenci, když ve 39. min našel Poláčka, jenž si s přihrávkou poradil jak potřeboval. Konečný účet prvního poločasu vystavil Prackovicím ve 44. min. kanonýr Červenka po přesné přihrávce velmi dobře hrajícího Oncirka.

Od začátku druhého poločasu dal trenér Vyskočil příležitost hráčům z lavičky. Krejčí a mladíci Koutecký s Anderlem vystřídali Červenku, Hrůzu a Válka.Hra domácích byla již vlažnější, avšak nadále si udržovali jednoznačnou převahu. Hrálo se v podstatě na jednu branku, s ojedinělými útoky Prackovic si snadno poradila obrana v čele se suverenním Zimákem a ve spolupráci s brankářem Šafránkem.

Dalších branek se diváci dočkali až v závěru utkání, když v rozmezí sedmi minut lovosičtí přidali ještě tři branky. Nejdříve v 72. min. M.Krpeš vysunul Krejčího a ten ve svém typickém úniku bezpečně svoji šanci proměnil. O dvě minuty později se vtipně uvolnil Oncirk, přesně přihrál M.Krpešovi, který vstřelil již osmou branku domácích. Na konečných 9:0 upravil vlastní brankou prackovický Hamšík, když si hlavou srazil do vlastní sítě centr Oncirka. Nutno podotknout, že Oncirk patřil k nejlepším na hřišti, což potvrzují i čtyři gólové přihrávky.

Domácí nastoupili v sestavě: Šafránek - Hrůza (46´Anderle), Stašek, Zimák, Válek (46´Koutecký), V.Krpeš, M.Krpeš, Havel, Poláček, Oncirk, Červenka (46´Krejčí).

Lovosické béčko si upevnilo pozici v čele tabulky, odvedlo velice solidní výkon a nadále zůstáva jediným neporaženým celkem soutěže. V neděli 4.11. na svém hřišti hostí od 14,00 hod. nevyzpytatelné Úpohlavy.