Spokojenost pouze s třemi body

FK ASK Lovosice "B" -  FK Viktorie Čížkovice  3:2 (3:2) - (11´a 25´ Krpeš, 23´ Krejčí)

Domácí vstoupili do zápasu velmi slibně. Od první minuty zatlačili soupeře do defenzivy, vytvářeli si velmi dobré gólové příležitosti.

Skóre otevřel již v jedenácté minutě hlavou Krpeš po přesně zahraném rohovém kopu Krejčím. Ten se rovněž zapsal do listiny střelců ve 23. min., když utekl po pravé straně čížkovickým obráncům a sám před brankářem si věděl rady. A když o dvě minuty později po hezkém centru Červenky zvýšil Krpeš na 3:0, zdálo se, že asi pět desítek diváků uvidí další kanonádu lovosického béčka.

Stalo se však něco, co v danou chvíli zřejmě nikdo nečekal. Ve 27, min. pohotově vystřelil hostující Brda a překonal Kozáka v brance Lovosic. Ve 37. minutě si domácí obránce nešťastně srazil míč na ruku v šestnáctce a z nařízeného pokutového kopu opět Brda snížil na 3:2. Od těchto chvil byla hra domácích těžkopádná a i když si do konce utkání udržovali výraznou převahu, hra postrádala lehkost a vtip. Rovněž dobrých gólových příležitostí si vytvářeli poskrovnu. Naopak, sedm minut před koncem utkání se těsně před domácího brankáře Kozáka dostal čížkovický Kořínek, ale ten jeho střelu bravurně vyrazil a zachránil tak domácím cenné tři body.

Celkový dojem z utkání byl ze strany domácích rozpačitý, líbit se mohlo jen prvních 25 minut zápasu. Uspokojil tak pouze tříbodový zisk, čímž si tým udržel vedoucí postavení v tabulce.

Sestava domácích: Kozák - Zimák, Hrůza, Poláček (46´Vlašič), Neruda, Krejčí, Krpeš, Lenrt, Svoboda (46´Majer), Chvojka (44´Chládek), Červenka (74´Anderle)

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždí béčko v neděli 7.4. do Mlékojed, kde se utká od 16,30 hod. o body s týmem FK Litoměřicko "D".