Rozhodl závěrečný finiš

SK Velemím - ASK FK Lovosice "B" 2:4 (1:1)  (7´a 82´Krpeš, 76´Oncirk, 8o´Chvojka)

K poslednímu mistrovskému zápasu sezóny nastoupilo lovosické béčko v sestavě: Hrůza - Poláček, Richter, Vlašič, Neruda, Chvojka, Krpeš, Krejčí, Svoboda (46´Stejskal), Červenka, Oncirk //Zimák.

Domácí si mohli zachovat ještě teoretickou naději na záchranu jedině vítězstvím, a to ještě za předpokladu, že Čížkovice prohrají v Úpohlavech. Ovšem vzhledem k tomu, že lovosické béčko nenašlo na jaře přemožitele, se vše jevilo jako pouhá utopie.

Nicméně, Velemín se ujal již ve 3.min. po nedorozumění brankáře s obranou vedení, když se podařilo Nohálovi protlačit míč za brankovou čáru. Hosté však měli i po rychlé brance hru ve své moci a o čtyři minuty později překazil radost domácím Krpeš, když proměnil Oncirkovu přihrávku po akci založené Červenkou. Do konce poločasu si velemínští slibnější šanci nevytvořili, avšak ani hosté, kteří jich sice měli několik, skórovat nedokázali.

Druhý poločas probíhal stejně jako první pod taktovkou Lovosic, ale v 69. min. ztratil Neruda na vlastní polovině míč a Kavina poslal domácí podruhé do vedení. Hosté zahazovali jednu šanci za druhou, vázla souhra, až příliš přihrávek nenacházelo svého adresáta. Ke zvratu v utkání došlo v rozmezí od 76. do 82. minuty. To nejdříve vyrovnal Oncirk, po čtyřech minutách se prosadil Chvojka a za další dvě minuty po nedorozumění ve velemínské obraně uzavřel skóre svým druhým gólem v utkání Krpeš.

Béčko Lovosic tak prošlo suverénně III.třídou a s destibodovým náskokem před druhými Vchynicemi postupuje do okresního přeboru.