Další ztráta béčka doma

ASK FK Lovosice "B" -  Chemička Dobříň  3:2 (2:2) (9. , 22´, Oros), penalty 4:2

V dalším domácí utkání hostilo lovosické béčko Chemičku Dobříň. Celé utkání probíhalo v ostrém tempu, úvod patřil jednoznačně domácím. Již v 9. min. otevřel skóre Ivan Oros po nejhezčí akci zápasu.

To Krpeš poslal po pravé straně dopředu Svobodu, ten křížnou přihrávkou na levé straně našel Gaubeho, který okamžitě vrátil před branku Orosovi, ten nezaváhal a technicky překonal hostujícího brankáře. V tuto chvíli měli domácí hru pevně ve své moci, což potvrdil druhou brankou Oros. Během následujících pěti minut se dvakrát do vyložené šance dodal Gaube, ale ani jednou se neprosadil. Naopak z ojedinělého protiútoku snížili hosté ve 27. min. na 2:1. Od těchto chvil ze obraz hry zcela změnil. Hra byla rozháraná, na kopačky domácích se vkradla nervozita, ke klidu nepřispěl ani velmi slabý výkon rozhodčího Albrechta, jednoznačně nejslabším aktérem na hřišti. Hosté byli od těchto chvil lepším týmem, byli důraznějších v osobních soubojích, před brankou byli daleko nebezpečnější než domácí. Zcela zákonitě přišla ve 38. minutě vyrovnávací branka, která uzavřela nejen poločasové, ale i konečné skóre zápasu.

Druhý poločas byl neurovnaný a čtyři desítky fanoušků již mnoho pohledného fotbalu neviděli. Hra byla často přerušovaná, rozhodčí necitlivým posuzováním zákroků na obou stranách se jednoznačně na plynulosti hry podepsal. Několik šancí si sice vytvořily oba týmy, avšak brankáři byli pokaždé úspěšnější.

Utkání skončilo v normální hrací době nerozhodně a o vítězi rozhodovaly pokutové kopy. V těch exceloval především brankář Lovosic Šafránek, který dvě penalty zneškodnil a i dvě předchozí mu utekly po skvělých zákrocích jen těsně za brankovou čáru. Za domácí bezpečně proměnili Krpeš, Richter, Krejčí a Červenka.

Domácí nastoupili v sestavě: Šafránek - Fryč, Zimák, Richter, Neruda, Krpeš, Oros, Svoboda (46´Červenka), Krejčí, Podrazil, Gaube.

Trenér Vyskočil: "Ve dvou domácích zápasech po sobě jsme získali pouze tři body a to je málo. Počítali jsme s lepším bodovým ziskem. Dnes jsme měli vyhrát, ale za stavu 2:0 místo toho, abychom soupeře "dorazili" jsme dvakrát inkasovali. Další zápas hrajeme v Rovném, což určitě nebude jednoduché, ale chceme bodovat".

Béčko v dalším kole zajíždí v sobotu 21.9. do Rovného, utkání začíná v 16,30 hodin.