Ani bojovný výkon na soupeře nestačil

SK Dušníky - ASK FK Lovosice "B"  4:1 (2:0) - 74´Laube

Lovosické béčko podalo na hřišti soupeře bojovný výkon, avšak rozdíl mezi jedním z favoritů soutěže a nováčkem byl patrný. Domácí byli lepším týmem, po celé utkání si udržovali převahu a utkání měli plně ve své režii.

Lovosice do utkání vstoupily s odhodláním příliš neinkasovat, jenomže plány jim překazil již v 7. minutě domácí Šimral, který po pěkně zahraném signálu z rohového kopu otevřel skóre. Ve 36. min. dorážkou zvýšil na 2:0 Hubálek a uzavřel tím poločasové skóre. Když již v úvodu druhého poločasu po akci zavánějícím ofsajdem zvýšil Horna na 3:0, bylo o bodovém zisku rozhodnuto. Čtvrtou branku vstřelili domácí v 71. min. To po chybě obrany se dostal sám před brankáře Lovosic Petáka Matiiek a nezaváhal. Čestnou branku hostí vsítil o tři minuty později Gaube. Po hezké kombinaci s Krpešem prošel mezi domácími obránci, položil si brankáře a bezpečně proměnil. Toto byl již devátý gól lovosického útočníka, ten si tím udržel kontakt s nejlepšími střelci soutěže (s 9 góly je na 7. místě, zaostává o pouhé tři branky za vedoucím Aljukičem z Žitenic).

Trenér Žembera: "Před utkáním jsem měl obavy, abychom vyloženě nevyhořeli, ale musím kluky pochválit za bojovnost. Výsledek je sice jednoznačný, ale inkasovali jsme vlastně pouze dvakrát, kdy jsme si nedokázali poradit s nápaditostí soupeře, další dva góly patřily do kategorie nešťastných. Mám dobrý pocit, že se hra konečně začíná trochu konsolidovat, věřím, že lepší chvilky nás ještě čekají".

Lovosické béčko nastoupilo v sestavě: Peták - Anderle, Hofman, Otta, Richter, Červenka (K), Gaube, Krpeš, Svoboda (80´Lux), Chládek, Majer // Fryč, Světínský.

V neděli 27.10. hostí Lovosice "B" od 14,30 hod. Slavoj Úštěk.