Ztráta vedení těsně před koncem

ASK FK Lovosice "B" - FK Slovan Chabařovice 2:2 (1:0) - (42´Richter, 69´Gaube)

K dalšímu přípravnému utkání si lovosické béčko pozvalo vedoucí tým okresního přeboru (ÚL) Slovan Chabařovice.

Utkání probíhalo ve svižném tempu, hosté byli fotbalovější, před brankou soupeře nebezpečnější. V brance Lovosic se poprvé představil Martin Poláček a nevedl si vůbec špatně. S přehledem sbíral vysoké centry, velmi dobře hrál pozičně. I proto přes mírnou převahu Chabařovic šli do vedení domácí, když ve 42. min. Richter z přímého kopu prostřelil zeď a míč skončil v síti.

Rovněž druhý poločas probíhal za mírné převahy hostí, ale opět se střelecky prosadili domácí, když se pěkně individuálně prosadil Gaube a upravil na 2:0. Paradoxně v době, kdy se hra zcela vyrovnala, čtvrt hodiny před koncem po nedůslednosti domácích obránců Chabařovice snížily na 2:1. V 74. minutě měli hosté velkou příležitost k vyrovnání z pokutového kopu, jenomže se opět vytáhl Poláček a penaltu zlikvidoval. Přesto se hosté vyrovnání dočkali již po pěti minutách. V době, když už se zdálo, že se výsledek nezmění dostali šanci domácí, v posledních vteřinách zápasu kopal Červenka penaltu, ale stejně jako hosté, ani on neproměnil.

Za zmínku stojí výkon rozhodčího Jirky Vlašiče, utkání řídil s velkým přehledem a přispěl k plynulosti celého utkání, které se divákům muselo líbit.

Lovosice "B": Poláček - Dufek, Richter, Zimák, Hrůza, D.Svoboda, Gajdoš, Oros, Přeučil, Červenka, Gaube, Anderle.

V neděli 1.3. v dalším přípravném utkání hostí lovosické béčko od 17. hodin účastníka okresního přeboru (Louny) FK Kozly.